Windows 7 czy spełnia wymagania?

Czy Windows 7 build 7000 pójdzie mi na komputerze:Intel Celeron D 3,06 GHZ,2048MB RAM,Nvidia Geforce 6800 XT 128MB RAM

Zobacz.

Pójdzie spokojnie.

Pójdzie spokojnie. Będzie szybszy od XP.

a pójdzie interfejs Aero

Aero ruszało już chyba na GF 6600, więc myślę, że pójdzie.

Na 85% pójdzie.

Jak będziesz miał dobre stery do tej karty to pójdzie.

Powinno pójść, już karta GF 6600 realizuje ShaderModel 3.0 DX9c,a do Aero wystarczy już Shader Model 2.0 DX9b - co do grafiki

Minimum ramu też spełniasz

głównie o interfejs Aero tu chodzi,nie wiem co z procesorem,to on będzie najsłabszy i wiele ci nie pociągnie

Aero działa nawet na zintegrowanym intelu 950.

zainstalwałem na Duron 1200(892Mhz) 384 sd ram geforce 2mx 400 64mb ram na 17Gb partycji (11.7 zajęte po instalacji)

system działa tak jak xp :stuck_out_tongue: tyle że totalny brak sterowników do grafiki,rt2500,sis900,saa7134,lexmark.hp narazie system nie do użytku dla mnie, ale miło że się zainstalował bo vista pewnie by nie chciała :wink:

niedługo zamierzał sobie zmodernizować kompa Intel Pentium 4 3.2ghz Ati Radeon HD2600XT 512MB RAM,czy system sobie poradzi z tą konfiguracją

Tak.

Ja chciałem odpalić W 7 na maszynie virtualnej ale potrzebne jest 512MB wolnej pamięci RAM a ja mam 512 całości [ok 330mb wolnej pamięci zostaje po odpaleniu Xp] i system nie daje sie włączyć tzn. ładuje się system wyskakuje jaki język wybrać i język klawiatury, po chwili komunikat że potrzeba min. 512Mb i pozostaje wyłączyć Virtula PC. A instalowanie tego systemu na moim sprzęcie to strata czasu :stuck_out_tongue:

eXtremeze , nie odpalisz więc na Wirtualnej maszynie. Możesz tylko zainstalować obok. Sorry. :stuck_out_tongue:

No ja wiem że mogę zainstalować, ale przy moim sprzęcie instalowanie tego Windowsa to bezsens.

Zobacz jaki ja mam sprzęt. :stuck_out_tongue: Spróbuj chociaż.

też mam taki problem ale będe instalował obok xp tylko poczekam na jakiś inny dysk żeby nie mieć wyboru windowsa lylko muj dysk z xp bym jako 1 i się uruchamiał normalnie, a jak będę chciał wybrać W7 to będę wybierał dysk :smiley: