Windows 7 czy spełnia wymagania?

(Robert T6) #1

Czy Windows 7 build 7000 pójdzie mi na komputerze:Intel Celeron D 3,06 GHZ,2048MB RAM,Nvidia Geforce 6800 XT 128MB RAM

(system) #2

Zobacz.

(Pawbrotm) #3

Pójdzie spokojnie.

(Marcinch7) #4

Pójdzie spokojnie. Będzie szybszy od XP.

(Robert T6) #5

a pójdzie interfejs Aero

(Pawbrotm) #6

Aero ruszało już chyba na GF 6600, więc myślę, że pójdzie.

(Marcinch7) #7

Na 85% pójdzie.

(Jonek29) #8

Jak będziesz miał dobre stery do tej karty to pójdzie.

(Johny) #9

Powinno pójść, już karta GF 6600 realizuje ShaderModel 3.0 DX9c,a do Aero wystarczy już Shader Model 2.0 DX9b - co do grafiki

Minimum ramu też spełniasz

głównie o interfejs Aero tu chodzi,nie wiem co z procesorem,to on będzie najsłabszy i wiele ci nie pociągnie

(Tomek) #10

Aero działa nawet na zintegrowanym intelu 950.

(darian) #11

zainstalwałem na Duron 1200(892Mhz) 384 sd ram geforce 2mx 400 64mb ram na 17Gb partycji (11.7 zajęte po instalacji)

system działa tak jak xp :stuck_out_tongue: tyle że totalny brak sterowników do grafiki,rt2500,sis900,saa7134,lexmark.hp narazie system nie do użytku dla mnie, ale miło że się zainstalował bo vista pewnie by nie chciała :wink:

(Robert T6) #12

niedługo zamierzał sobie zmodernizować kompa Intel Pentium 4 3.2ghz Ati Radeon HD2600XT 512MB RAM,czy system sobie poradzi z tą konfiguracją

(Marcinch7) #13

Tak.

(Extremeze) #14

Ja chciałem odpalić W 7 na maszynie virtualnej ale potrzebne jest 512MB wolnej pamięci RAM a ja mam 512 całości [ok 330mb wolnej pamięci zostaje po odpaleniu Xp] i system nie daje sie włączyć tzn. ładuje się system wyskakuje jaki język wybrać i język klawiatury, po chwili komunikat że potrzeba min. 512Mb i pozostaje wyłączyć Virtula PC. A instalowanie tego systemu na moim sprzęcie to strata czasu :stuck_out_tongue:

(Pawbrotm) #15

eXtremeze , nie odpalisz więc na Wirtualnej maszynie. Możesz tylko zainstalować obok. Sorry. :stuck_out_tongue:

(Extremeze) #16

No ja wiem że mogę zainstalować, ale przy moim sprzęcie instalowanie tego Windowsa to bezsens.

(Pawbrotm) #17

Zobacz jaki ja mam sprzęt. :stuck_out_tongue: Spróbuj chociaż.

(bober370) #18

też mam taki problem ale będe instalował obok xp tylko poczekam na jakiś inny dysk żeby nie mieć wyboru windowsa lylko muj dysk z xp bym jako 1 i się uruchamiał normalnie, a jak będę chciał wybrać W7 to będę wybierał dysk :smiley: