Windows 7 czy Windows 8.1 do gier?

Z tego co wyczytałem to owszem mogę zaktualizować za darmo do 8.1

 

Strasznie chciał bym posiadać linuksa ponieważ zaoszczędził bym te pare groszy, ale niestety grając na ubuntu mam 25-45 fps a na windowsie od 60 do ponad 200

 

Przecież jest napisane, że tylko wersji Enterprise, a tej zwykły użytkownik nie posiada (nie musi posiadać). Każda inna załapuje się na darmowy upgrade.

Mi się wydaje, że nie ma róznicy. Rolę tu gra jedynie zasobożerność systemu. W przypadku W7, W8 jest podobna.

Jak już będziesz przeinstalowywał to napisz różnice ciekawe czy wogóle będzie róznica.

Do Stary Odyniec

To ty piszesz głupoty jak porównujesz tego Celerona do Dual Core. To jest procek za 100 zł. jeden z najsłabszych 32 nm procesorów. Zobacz sobie jego specyfikację. Pewnie że można zainstalować 64 bit. A może poradzisz zainstalować Windows 8.1 64 bit dwa razy to  będzie miał Windows 16.2 124 bit, tylko pytanie po co? Dla zasady, że to niby 64 bit lepszy, szybszy? Może tak, tylko nie na tym sprzęcie.

Starych Pentium Dual Core i części Core 2 Duo na S775. Te procesory także spokojnie sobie radzą.

Ktoś Ci nagadał, że potrzebujesz i7 do Windows x64? Póki co walisz głową w mur.

Zdecydowanie lepszy windows 7

Ok Panowie, po instalacji windows 8 oraz jego pełnej konfiguracji.

 

Jest nie co dziwnie, kwestia przyzwyczajenia ale coś kosztem czegoś.

 

Miałem sporo czasu windows 7 a teraz testuje windows 8, system jest nowy, po mimo zainstalowanych oprogramowań i obciążeniu systemu nie mogę wypowiedzieć się jednoznacznie ponieważ jak napisałem system jest nowy i nie ma śmietnika, który mógł by go spowolnić, wszystko okaże się w trakcie eksploatacji systemu.

 

Jednak na pierwszy rzut oka system jest przyjazny i w jego pracy widze różnicę a w szczególności wyłączanie i włączanie komputera, trwa to dosłownie chwile, wszystko jest miłe i intuicyjne… a co najważniejsze gra o którą mi chodziło czyli cs:go chodzi wyśmienicie ale nie na minimalnych ustawieniach a już na średnich.

 

Jestem zadowolony i szczerze moge polecić każdemu, a jesli ktoś mówi windows 7 lepszy, to nie wie co mówi i niech spróbuje w8 zamiast czytać opinie i sugerować się nimi i bać w8 tak jak ja.

 

Zainstalowałem nie żałuje.

 

a wszystkim serdecznie za pomoc dziękuję i za cierpliwość !

Ale ja wiem co mówię miałem oryginalny windows 8.1 pro przez około 2 miesiące i nie wytrzymałem z tym syfem. Na tablety to dosyć fajny system w użytkowaniu ale na komputer jest jednym z najgorszych rozwiązań 

Kwestia gustu, dla ciebie Windows 8.1 jest “lepszy” niż Windows 7, dla innych może być zupełnie inaczej.