Windows 7- dzwięk przerywa, nie wykrywa wszystkich głośników

Witam.

Zainstalowałem ostatnio Windows 7 i mam problem z dźwiękiem, a mianowicie mam głośniki Creative 7.1 Chanel (1 subwoofer, 1 centralny, 5 bocznych). Po zainstalowaniu sterowników ze strony Gigabyte (mam zintegrowaną kartę muzyczną na płycie) jest tylko opcja 5.1 Chanel i działa mi tylko 5 głośników :confused: i nie mogę ustawić takiej mocy subwoofer-a jaką ma (a ma większą). Natomiast na Windows XP działa wszystko git sciągnąłem z tej samej strony sterowniki tylko dla XP i działa wszystko w systemie 7.1 Chanel i moc subwoofer-a jest większa. A i dodam że dźwięk co kilka sekund przerywa :confused:

Moja płyta główna to Gigabyte GA-G31M-S2L , a karta na niej zintegrowana to Realtek ALC662

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki

k3am , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dołączam się do pytania, mam płytę główna Gigabyte GA 945GCM S2L, pracuje na Windows 7 i przerywa dźwięk. Zaaktualizowalem sterowniki karty, wszystkie sterowniki mam na bieżąco aktualizowane a nieraz nie da się słuchać muzyki, bo ciągle dźwięk zanika i pojawia się po chwili. Działa mi to na nerwy, po formacie to samo ;(