Windows 7 dźwięk się "zawiesza"

Witam otóż mam win 7 od tygodnia mam wszystkie sterowniki i wszystko tak jak powinno być i od czasu do czasu tak jakby “zawiesza” mi się dźwięk i odtwarzacz tzn gdy zniknie mi dźwięk na Youtube to gdy nawet wyłączę Mozillę i chcę sobie włączyć muzykę w Aimp3 lub czy nawet w WMP to odtwarzacz się włącza ale wgl nie potrafi odtworzyć dźwięku sekundy nie lecą ani nic wiecie może jaka jest tego przyczyna? Nie wiem wgl od czego zacząć

Jeśli to możliwe proszę pisać na gg 4155455

Podaj jaki masz sprzęt na początek i zainstaluj na nowo sterownik do dźwięku.

Intel Core i5 2.8Ghz

4GB ram ddr3

Ati Radeon HD 4650

1 dysk 40gb

2 Dysk 600GB

Wzmacniacz nie wiem jaki jest

Mam dwa sterowniki od dźwięku na sterownikach od karty graifcznej wgl nie ma dźwięku a na sterowniku SoundMax jest ale właśnie się dzieje to właśnie zrobię reinstall i już pisze jakie były efekty : )

Dodane 22.08.2012 (Śr) 23:53

reinstall zrobiony plus dwa resety PC i dźwięku nie ma już od samego początku

wgl odtwarzacz nie nalicza sekund

Patrz:

Pozdrawiam.

Nie wiem czy to pomoże, ale w starym laptopie miałem podobny problem. Muzyka sobie grała normalnie, wszystkie dźwięki były. Gdy zagrałem w jakąś gierkę to po paru minutach komp się na chwilę zawiesił po czym zniknął dźwięk i wtedy po wyjściu z gry też nie mogłem odtwarzać muzyki. Po prostu naciskałem “play” i nic. Okazało się, że karta dźwiękowa była walnięta

Tensor na poprzednim systemie było ok a miałem XP i teraz od jakiegoś czasu tak jest nie zawsze ale się tak dzieje dzisiaj wgl się nic nie stało przez 6h wyłączyłem kompa wróciłem po godzinie i włączyłem po około 20 minutach dźwięk zniknął

OTy - kosz.