Windows 7 - Ewentualne Problemy

Pobieram właśnie Windows 7. Mam zainstalowany aktualnie XP. Oto raport o sprzęcie z Everesta: http://www.sendspace.pl/file/DMs7i0wZ/.

Chciałbym uniknąć kłopotów ogólnie z instalacją itp. Czytałem już wiele tematów, jednak nie znalazłem odpowiedzi na pytanie: Czy na pewno będzie wybór systemów? Czy nic się nie stanie gdy w środku instalacji np. wyskoczy błąd(chodzi mi o XP czy nic sie nie stanie). I tak miałem robić reinstalkę ale narazie nie mam czasu na backupy, przenoszeni i wgrywanie. I nie wiem czy najpierw poświęcić się i powgrywać od nowa i już po tym wgrać W7, czy bez obaw mogę go wgrywać zaraz po ściągnięciu. Jakby ktoś się znał i powiedział mi z tego raportu jakie mam szanse byłbym wdzięczny.

Edit: Piszę bo przeczytaniu kilku wypowiedzi mam stracha :?

Nie lepiej uruchomic w7 na wirtualnym napędzie

ahonen97 , Nie lepiej! Autor chce wyjaśnić ewentualne wątpliwości, a ty o czym innym - twój OT jest tutaj nie przydatny i nic nie wniósł do tematu. Gdybyśmy wszyscy tak myśleli jak ty to nie potrzebne było by to forum. A po twoim nicku wnioskując można że masz 12 lat! Zawsze jestem przeciwny dzieciom na tym forum, co ty wiesz o kompach? Nic i dlatego piszesz takie posty jak ten. A co do odpowiedzi to możesz zrobić na “wszelki wypadek” przywracanie systemu, aby dane z XP nie “uciekły”. Ale ja też instalowałem obok XP Sevena i wszystko działa, problemów podczas instalacji nie było, jest intuicyjna, jak cały system. Przy uruchamianiu komputera wyskakuje okienko z systemami: XP i Windows 7 - wybieram system xp i Enter - bezproblemowo. Zawsze będzie ci się wyświetlał wybór systemów. Chyba, że zainstalujesz W7 jako instalacja aktualizacyjna i na tej samej partycji co XP.

Na kompach się bardzo dobrze znam ale też czytałem na róznych forach że nie kturzy mieli problemy z instalowaniem tego systemu A z xp ka nie korzystam bo uważam że vista jest dużo lepsza.

Teraz na 100% jestem pewien, że masz 12 lat… Kto cię uczy polskiego? Nie macie takiego przedmiotu w szkole? A te problemy z instalacją u innych wynikały z nagrania na płytę w słabej jakości lub w nie całości.

Dzięki za odpowedź, mam już 48%, szczęście też miałem, ponieważ zarejestrowałem się w ostatnich minutach :wink: .

Mam jeszcze jedno pytanie, czytałem wątek o “deinstalacji” (jeśli w ogóle tak to można nazwać) tam jest to trochę “poszarpane”, zamieszane. Jak byś adriank mógł jeszcze coś o tym powiedzieć było by super.

Byłbym zapomniał, na wirtualnej maszynie nie dało by się tego uruchomić, no niby chodziło by ale już ściągałem trial visty orginalny no i jak dałem ponad 600mb ram-u(bo więcej nie mogłem) no to już kiepsko chodziło. To już szkoda gadać co by się działo z Windows 7.