Windows 7 filepicker problem

Witam , na moim laptopie mianowicie jest to asus n61 vg z windows 7 64x zaistniał problem

gdy próbuje wrzucic jakieś zdjęcie powinna wyskoczyć tabelka żeby je wybrać na moim komputerze ale w tym momencie laptop sie zamula i wyskakuje błąd

“the filepicker was unexpectedly closed by windows” niestety na błędzie niema więcej informacji a ja nie wiem jak to naprawic.Niechodzi tylko o przeglądarke ale takze gdy w jakims programie chce wyznaczyć jakiś plik mam ten sam problem. Proszę o pomoc na necie nic nieznalazlem oprocz tego ze prawdopodobnie chodzi o jakis plik z rozszerzeniem *dll .Przeinstalowalem program adobe flash player bo myslalem ze to moglo być przyczyną ale sie myliłem.Tak wiec czekam na propozycje .Pozdrawiam.

skwarek1994 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Norma na tym forum , wiem ale do takiego problemu ciężko dobrać tytuł zważając na fakt ze niemam dużo informacji na ten temat.

@edit

Problem wyskakuje też jak chce skorzystać z opcji zapisz jakos obojętnie co… scina sie wszystko i brak odpowiedzi. ten sam błąd.

Dawno pojawił się ten problem? Jeżeli nie, spróbuj po prostu zrobić przywracanie systemu.

Niestety z ponad 2 miechy , punktu przywracania niemam.