Windows 7 Gry się tną proszę o pomoc!

Witam posiadam taki sprzęt

Płyta Główna: ASRock N68C-GS UCC/N68C-S UCC

Zasilacz: 500w Model: LPK12-23*SATA

Procesor: AMD Athlon II X2 250 Processor, 3013 MHz

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 9800GT DRR3

Ram:2x2GB DDR2 800MHz

Windows: 7 Home Premium 32 bity

mam taki problem na Windows XP gry żadna mi się nie tnie a jak zainstaluje Windows 7 tną się mi gry takie jak:Fifa11,PES11,GTA4 i wiele innych ale to nie wina chyba sprzętu jak czytałem na innych forach to wina Systemu a mianowicie chyba Dziennika Zdarzeń proszę pomoście mi rozwiązać ten problem

Dodane 12.11.2010 (Pt) 20:59

Dodatkowe informację: Mamy nowe sterowniki,nie ma wirusów,komputer się nie przegrzewa.

Nie podejrzewałbym tutaj dziennika zdarzeń - w XP także jest i nie ma nic wspólnego z grami. Ja stawiałbym raczej na cały system graficzny AREO. Spróbuj włączyć styl BASIC i odpal gry i wtedy to zobacz jak śmigają.

A jak właczyc Basic

Ludzie, interfejs Aero NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z WYDAJNOŚCIĄ W GRACH! !!

Zainstaluj te sterowniki http://www.nvidia.pl/content/DriverDown … pe=GeForce

nic ten sterownik nie pomógł

a co ma dziennik zdarzeń do wydajności w grach?

wydaję mi się że jest to wina DirectX

miałem taki sam problem… Na Windows XP(directX9) gry śmigały idealnie, po przeinstalowaniu na Windowsa 7(directX11) niektóre gry zaczęły mi się ścinać.

może to być też wina zasilacza, nie daję stabilnego prądu

A jaki ma związek prąd zasilacza z systemem operacyjnym? Takich “informatyków” jak wy to tylko wziąć i rozstrzelać… Z własnego doświadczenia wiem, że komputery potrafią płatać bardzo dziwne figle, ale to co ty napisałeś jest już totalną bzdurą.

Przechodząc do sedna sprawy, wygląda to dziwnie i jedyne co teraz przychodzi mi na myśl, to “skopana” piracka wersja windowsa, bo sprzęt ogólnie jest wydajny, RAM’u też nie brakuje, sterowniki dopracowane i aktualne, to co może być przyczyną? Są tylko dwie możliwości, skopany pirat lub syf w systemie (często wydaje się nam że jest ok, jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości).

Witam posiadam taki sprzęt

Płyta Główna: Gigabyte Technology Co… P31-DS3L P35/G33/G31

Zasilacz: 500w Model: TRZ-502*Tracer

Procesor: Intel Pentium Dual CPU E2160 1.80 GHz x2

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 8600GT 256Mb DRR3

Ram:2GB DDR2

Windows:Microsoft Windows XP Professional 2002 SP2(Build 2600)

Mam taki problem, ze jak gram w byle jaka gre to mi tnie, niezaleznie czy na max detalach czy na min. Prosze o pomoc.

Ja też miałem taki sam problem mając socketA i na xpeku heroes5 fajnie działała na max detalach nawet, a na win7 30dniowej-bo kiedyś testowałem jak wygląda z ciekawości- więc to wina sprzętu bardzo starego była, bo mając teraz nowy komp to żadnej ściny nie mam a o niebo lepiej działa:) Więc to raczej bzduraaa.

Mi pes11 na full chodzi bez problemu, gta4 prawie na full-bo za mało pamięci na grafice, a fifa11 nie mam a nie kupie bo wolę pes11(ustawienia taktyki FTW) ale słyszałem że fifa11 chrupie na każdym sprzęcie nawet po patchu mają problemy ludzie.

Może też być tak że czymś został zaśmiecony system, bywa nie wiadomo co tam czasem wskoczy.