Windows 7 home 64 skąd pobrać

Witam , jak w temacie zagineła mi płytka instalacyjna i chcę pobrać windows i nagrać na płyte , system jest legalny mam kody tylko nie wiem skąd pobrać , proszę o pomoc . Oczywoście mam na myśli legalne żródło do pobrania .

Wersja angielska.

http://techverse.net/download-windows-7-iso-x86-x64-microsofts-official-servers/

 

[CIACH] A od kiedy to legalne jest wgrywanie paczek językowych w innych wersjach Windows 7 niż Ultimate i Enterprise? Dlatego zbędną treść usunąłem.

rgabrysiak

Windows pobrałem stąd :   http://www.instalki.pl/systemy-operacyjne/pobierz/Systemy_operacyjne/Windows_7.html.

Dziś nagrałem obraz iso na płytkę i chciałem zrobić reinstal , instalacja doszła do 72% i koniec nie ruszyła dalej . Czekałem ponad godzinę . Pomyślałem że źle nagrane nagrałem na innej płytce i to samo , nagrałem na trzeciej płytce na innym kompie i to samo . pożyczyłem oryginalną płytkę od kolegi i instalacja trwała raptem około 30 min . Teraz pytanie czemu tak się dzieje .

Przy pobieraniu m.in. obrazu systemu z internetu należy zweryfikować sumę kontrolną pliku (w ten sposób można sprawdzić czy plik nie został uszkodzony).

 

Skoro mogłeś pożyczyć płytkę to dlaczego bawiłeś się w pobieranie obrazu potencjalnie z niepewnego źródła.

Akurat to źródło jest najbardziej pewne z możliwych. Link do pobierania prowadzi prościutko do serwerów Microsoftu i jest w 100% legalny.

Akurat nie odnosiłem do tego konkretnego źródła, nie wiadomo gdzie mógł trafić wpisując Windows 7 … w googlu.

Zastanawiam się dlaczego na DP nie ma możliwości pobrania systemu w ten sposób a na instalki.pl jest ta możliwość od bardzo dawna. Co ciekawe są tam (dziś nie sprawdzałem, kiedyś były) wcześniejsze wersje systemów MS.

dodam jeszcze że wyskoczył bląd 0x80070015

 

Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma bo jest to Twoje standardowe zachowanie na tym forum.

MS w niektórych rejonach nie prowadzi sprzedaży wersji elektronicznej systemów,

Linki te są do strony oficjalnego dystrybutora MS ale na inne rejony świata.

 

Z mojej strony EOT *

 

*doczytaj jeśli nie wiesz co to znaczy