Windows 7 Home Premium BOX PL Upgrade

(Piotrek Zarzycki) #1

Witam,

Mam zamiar kupić Windows 7 Home Premium BOX PL Upgrade. Posiadam Windows XP oraz Vistę Home Premium Upgrade. W związku z tym mam pytanie. Czy mogę tak zakupiony system instalować na czystym dysku lub dysku na którym są już jakieś dane? (nie system).

(Semtex) #2

Możesz.Podczas instalacji wybierz opcję "instalacja niestandardowa" wskaż wolną partycję,zrób format i instaluj.W innym wypadku system zostanie zainstalowany na C: i w najlepszym razie system,który tam masz zostanie zarchiwizowany do folderu "Windows Old".

(stalesz) #3

Inne dane przenieść na czystą partycję,zawsze istnieje ryzyko formatu i ich utrata.

(Piotrek Zarzycki) #4

dziękuję. pytałem ponieważ sam mam Vistę Home Premium OEM Uprgade i tam nie mogłem zainstalować Visty na czysty dysk tylko na XP. Dlatego muszę mieć pewność, że mogę zainstalować Windows 7 Home Premium BOX PL Upgrade na czysty dysk.

-- Dodane 24.10.2009 (So) 22:02 --

Z jednego ze sklepów internetowych dostałem taką informacje - "Jest to upgrade z Windows Vista bądź Windows XP. Instaluje się go na dysk który już zawiera system." To jak to wreszcie jest?