Windows 7 Home Premium BOX ze Stanów

Mam pytanie: Jak się ma zakup 7ki Boxa w Stanach i użytkowanie jej w Polsce.

Ceny są zdecydowanie korzystniejsze, a wersja angielska nie jest w tym przypadkiem żadną wadą (dla mnie wręcz przeciwnie).

Tylko zastanawiam się jak się taki myk ma do legalności :frowning:

Nie chce przekombinować i dwa razy płacić.

Będę wdzięczny o sprawdzone info, nie o “wydaje mi się”.

Sam myślę napisać zapytanie do polskiego M$.

Użytkowanie wersji BOX Windows 7 jest jak najbardziej legalne w Polsce i nie ma żadnych przeciwwskazań

Można używać śmiało nie ma przeciw wskazań ważne żeby była naklejka

Dzięki za szybka odpowiedź. Windows już zamówiony, z przesyłka wyjdzie lekko ponad 120$ :o (tyle co OEM u nas - bez przesyłki :wink: )

Polityka M$ jest co najmniej dziwna - chociaż miałem lekką zniżkę (po znajomości) to i bez niej ceny naprawdę dobre (nawet nie patrząc przez pryzmat zarobków).

Jeżeli to jest strategia na walkę z piractwem to gratuluję :?

Na 7ce “obtłukę” z 5 lat na luzie.

Komisja Europejska zabrania jedynie sprzedaży Microsoftowi wersji nieokrojonej w Europie a nie zabrania korzystania z takiej wersji jak załatwisz sobie ją na własną rękę. W przypadku systemu na licencji BOX nie ma problemu z legalnością, nawet sam zaproponowałem pewnemu użytkownikowi tego forum aby kupił sobie Windowsa za granicą, bo taniej :slight_smile:

Tak poza tematem :slight_smile: Mam nawet wrażenie, że obtłuczesz i z 10 lat a przynajmniej tyle powinien rządzić Windows 7 skoro ludziom tak się podoba ten system i uważają go wręcz za ideał co niektórzy i coś mam przeczucie, że zanim ukończą pracę nad Windows 8 to minie kolejne 10 lat jak to było z Windows XP zanim powstała Vista :slight_smile:

Pozdrawiam!

pysio24

Oczywiście wersja Windows BOX ma COA nalepiony na opakowaniu, tzw. naklejkę na komputer posiadają Windowsy OEM.