Windows 7 Home Premium English,a polski MUI? Czy to legalne?

Witam. Otóż nie mam od kogo pożyczyć płyty z polskim Win7 HP,ale mam obraz płyty w wersji angielskiej + nalepka COA. Czy mogę do tej wersji angielskiej dograć sobie język polski i czy to będzie wtedy zgodne z licencją czy nie za bardzo? Z tego co się orientowałem to chyba tylko wersja Ultimate pozwalała na zmianę języka,chyba że się mylę. Chodzi mi tylko czy to będzie legalne mimo legalnego klucza itp gdyż angielskiego orłem nie jestem :).

Instalacja paczek językowych w systemie Windows 7 Home Premium jest niezgodna z licencją.

Nie tylko, wersja Enterprise również pozwala na instalację paczek językowych.

Tak jak myślałem :expressionless: .To nic innego jak tylko pozostaję skądś pobrać wersje PL. Niestety mam licencje tylko OEM Home Premium więc Ultimate i Enterprise odpada. Będę musiał popytać ludzi :). Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Windows Update daje możliwość zmiany języka.

Owszem ale nie w wersji Home Premium :wink:

“rgabrysiak” masz rację (w przypadku win7 home nie jest to łatwe klik i klik).

Ps. przeczytaj jeszcze to klik

Nie bardzo wiem po co podajesz link do tego tematu. Przecież wszystko zostało już wyjaśnione, a jeśli dalej czegoś nie rozumiesz to powtórzę:

Widziałem jakieś wynalazki typu Vistalizator itp i jeżeli bym zastosował takie coś to system będzie jak zwyczajny pirat z “zatoki piratów” rozumiem?

Nie ma znaczenia czy do instalacji MUI w systemie Windows 7 Home Premium wykorzystasz program Vistalizator czy np. narzędzie DISM - taka instalacja jest niezgodna z licencją.

Na potwierdzenie: http://answers.microsoft.com/en-us/wind … 5c4327bbae

Cześć,

możesz natomiast ściągnąć z internetu czyściutki obraz ISO MSDN:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

EDIT. WADLIWE LINKI, one prowadzą do angielskiej wersji :confused:

Dzięki wszystkim za pomoc :). Aczkolwiek dowiedziałem się,że mój kuzyn jest w posiadaniu czystego Win7 Ultimate w pudełeczku :). Tak więc wzięłęm płytkę od niego,zrobiłem sobie obraz. Później użyłem UltraISO i wypaliłem na penku. Wyczytałem tu gdzieś na forum,że można usunąć plik “ei.cfg” (tylko nie wiem na ile to legalne jest) i miałem możliwość wyboru polskiej wersji językowej Home Premium przy instalacji.Zainstalowałem śmiga aż milo (do aktywacji użyłem własny klucz COA). Czy taki zabieg jaki uczyniłem czyni system w 100% legalny gdyż bardzo mi zależy na legalności (laptop będzie mi służył w pracy)? Pozdrawiam i wszystkim dziękuje :wink:

Skoro masz licencję na system Windows 7 Home Premium i taki system zainstalowałeś to wszystko jest w porządku. Nośnik nie ma znaczenia.

@rgabrysiak

Jeszcze raz z góry dziękuję i Pozdrawiam serdecznie :wink:

MS zrobił tak,na wszystkich krążkach jest wersja Ultimate,dopiero klucz licencyjny,który wprowadzasz ją ogranicza