Windows 7 Home Premium- przejście z 64 bit na 32 bit

Witam. Mam pytanie- w jaki najprostszy sposób przejść z wersji 64 bit na 32 bit? Mój komputer to laptop Toshiba Satellite L500D-163. Czy funkcja “Zaawansowane metody odzyskiwania” w “Odzyskiwanie” “Użyj wcześniej utworzonego obrazu systemu…” pozwoli mi na instalację od nowa systemu Windows 7 Home Premium i wybranie wersji 32 bit? Płyty systemu nie mam, system był od razu zainstalowany na laptopie.

Pozdrawiam.

Na 99,99% nie masz mozliwości instalacji innej wersji systemu. Musisz załatwić sobie nośnik z wersją 32bit,

Jak to się na do licencji - nie wiem, być może jest to dopuszczalne.

Jesteś pewny? Bo słyszałem, że za pomocą tego samego klucza aktywacyjnego da się jakoś preinstalować na wersję 32 bit, tyle, że aktywacja musi być telefoniczna.

Klucz do instalacji nie jest potrzebny, potrzebny jest nośnik z systemem a tego nie posiadasz, tak samo nie ma wersji 32 bit na partycji recorvery.

Po pierwsze dlaczego chcesz zmienić system 64 bitowy na 32 bitowy?

 

Klucz z wersji 64 bitowej pasuje do 32 bitowej wersji systemu.

 

Potrzebujesz nośnika z Windows 7 Home Premium w wersji 32 bitowej.

Program do diagnostyki samochodu VAG-COM nie działa w wersji 64 bit.

Dzięki za radę, na razie postawiłem XP na maszynie wirtualnej, też będzie działać.

A próbowałeś zainstalować program w trybie zgodności z XP ?

Jeszcze nie mam kabla, ale się przymierzam i z tego, co wyczytuję w internecie, podłączenie do laptopa z 64 bit systemem jest niemożliwe. Każdy stawia sobie XP na maszynie, albo przechodzi na 32 bit.

Mając system 32bit czy 64 spokojnie LEGALNIE można przejść na inną wersję. Tylko musisz instalować tą samą wersję systemu Windows.