Windows 7 HP - Nie mam praw do wszystkich plików i folderów

Witam od jakiegoś czasu nie wiem nawet jak długo mam problem prawdopodobnie z uprawnieniami. Nawet ostatnio podczas instalowania programu wyskoczył błąd “odmowa dostępu, nie może założyć katalogu”. Instalator nie mógł założyć folderu tutaj “C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs” gdy wyświetlę właściwości tego folderu (Programs) to jest pokazane, że folder tylko do odczytu. Gdy chcę to zmienić wyskakuje błąd “Błąd podczas stosowania atrybutów… odmowa dostępu” Często zdarza się też, że jak chcę przenieś\skopiwoać jakiś folder gdzieś okazuj się, że nie mogę. Również odmowa dostępu. Gdy wchodzę w zabezpieczenia tego folderu/pliku widać, że nie ma on żadnych praw dla nikogo. Co może być przyczyną tego problemu i jak spróbować rozwiązać ten problem. Oczywiście działam na koncie administratora (tylko jedno konto mam na tym komputerze). Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam   

Ważne jest kto jest właścicielem folderu/pliku (Właściwości/Zaawansowane/Właściciel/Edytuj) i jakie uprawnienia ma właściciel (Administratorzy/Edytuj Zezwalaj - wszystko zaznaczone , Odmów - wszystko odznaczone) .

Tylko dlaczego czasem znajdę plik który nie ma wcale praw? Nie ma właściciela…

To zależy jakie masz uprawnienia dla dysku C (ostrożnie ze zmianami !) . Właściciel - TrustedInstaller , SYSTEM - wszystkie uprawnienia , Administratorzy - wszystkie uprawnienia , Użytkownicy - Odczyt i wykonywanie , Wyświetlanie zawartości , Odczyt 

Taki błąd się pojawił podczas instalowania drukarki hp