Windows 7 i bootmanager

Cześć, a więc sprawa wygląda tak: mam dwie partycje, na jednej xp a na drugiej vista która była instalowana jako druga czyli bootmanager pochodzi od visty. Moje pytanie jest takie: czy instalując siódemkę (7057) na sformatowanej przy instalacji 7 partycji xp zostanie zaktualizowany bootmanager tak aby do wyboru była vista lub 7 ? Wiem że to nieco trywialne pytanie chce mieć pewność tak żeby potem nie bawić się w naprawianie bootmanager’a

Pozdrawiam :wink:

ja miałem na dysku vistę, doinstalowałem build 7057 i teraz mam system do wyboru (vista i 7) więc możesz instalować spokojnie

Mam podobne pytanie na dysku c mam Windows XP na dysku d dane jesli zainstaluje Windows 7 na d bez formatowania partycji to bede mial do wyboru XP i 7 ??

PawelD , tak

Dzieki :slight_smile: zainstalowałem i wszystko smiga jak trzeba mam xp i 7 do wyboru :slight_smile: pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne nic niemusialem instalowac internet dzwięk jest wyskoczyl tylko komunikat ze musze zainstalowac antywirusa.

Dodane 14.03.2009 (So) 17:46

No i lipa w trakcie instalacji sterownikow do karty dziwiekowej < sterownki pod xp na viscie dzialaly > wyskoczyl mi bluescreen no i po systemie po restarcie i starcie systemu znowu bluescreen musze instalowac od nowa :frowning: