Windows 7 i GTA San Andreas

Witajcie :slight_smile:

Mam laptopa acer aspire 3680 ( a dokładnie 3682NWXMi ) i mam takie pytanie

Czy na moim komputerze odpali się Windows 7 , jak będzie działać. Jeżeli tak to jaka edycja będzie dla mnie najlepsza :slight_smile:

Pytanie 2:

Obecnie mam Windows XP Professional i pogrywam w GTA San Andreas i wszystko pięknie działa nic nie zacina :slight_smile:

I czy po instalacji Windows 7 dalej będzie chodzić tak samo jak na Windows XP :slight_smile:

Pozdrawiam - gama101

Specyfikacja sprzętowa :

Procesor - Intel Celeron 1.6 Ghz

Karta Graficzna - Mobile Intel 940 GML Express Chipset

Dysk - 250 GB

Pamięć Ram - 2 GB

Zadziała, lecz bez Aero.

Możesz zainstalować dla testów, SA nie będzie mulić.

Ram wystarczy ale 7 na celeronie zapomnij będzie słabo chodzić,sam mam ale nowszy model 2,0GHZ i 7 tak sobie chodzi i planuje wymianę na pentium dual core T2330 lub T2370.

No tak ale na filmie na you tube tu : http://www.youtube.com/watch?v=ggtqR071WYo

Działa wszystko dobrze dlatego się pytam :slight_smile: Ktoś ma jeszcze inne opinie ?

NP Mógłbym wybrać win 7 starter :slight_smile:

Instaluj Home Premium bez obaw.

Do twojego “topka” (taki pieszczotliwy skrót :smiley: ) najlepszy będzie moim zdaniem Home Basic lub Home Premium (jeśli zależy ci też na multimediach) oczywiście wersja final.

Ja wybrałem (a raczej ściągnąłem, przyznam sie bez bicia :lol: ) wersję Ultimate i to był chyba błąd bo i tak nie używałem większości tych “ultimatowych” bajerów, a sam system wydawał się być cięższy niż np. Vista Home Premium, która chodziła u mnie płynniej (nie wiarygodne, co nie?). A mój “spszent” nie zachwyca, co z resztą widać w moim podpisie ;d

@up

Którego nie masz :stuck_out_tongue:

@up

Już mam. Robiłem go po napisaniu posta xD

Ma ktoś jeszcze jakieś opinie na ten temat :slight_smile: ?

Nie ten dział. Przenoszę.

Tutaj link z raportu o systemie http://www.nportal.com.pl/test.htm

Tobie przynajmniej pokazuje, że wszystkie Twoje urządzenia są obsługiwane przez 7, a mnie 7 teoretycznie nie obsługuje 40% komputera :smiley: choć i tak wszystko działa ;P.

Poleciłbym ci z czystym sumieniem instalacje 7 gdyby nie ten procesor. Na moim byłym Athlonie 2200+ system wolno chodził