Windows 7 i hamachi

Cześć otóż mam problem z hamachi ,chcę pograć sobie z kolegami w fife 05 nie mogę się z nimi połączyć przedtem na Viście nie miałem problemów. Problem chyba polega na braku dostępu internetu do hamachi a zresztą patrzcie tu http://img256.imageshack.us/img256/7896/ookz.jpg

Wszystko jest w porządku, miałem też zainstalowane hamachi i wskazywało mi tak sam, a grać się dało.

Problem bardziej leży w wy pozycjonowaniu połączenia hamachi.

Z tego okna, wejdź do “zmień ustawiania karty sieciowej” --> przytrzymaj któryś z altów i puść, pojawi Ci się menu kontekstowe --> Kliknij “Zaawansowane” --> Wybierz “Ustawienia Zaawansowane” --> Kliknij na “Hamachi” i klikaj strzałkami tak by było na samej górze.

Jeżeli nie pomoże, to nadal problem nie leży w tym że w hamachi typ dostępu jest “Brak dostępu do Internetu”, bo gdyby tak było, to byś nawet nie mógł się zalogować do sieci hamachi :wink:

Nic nie pomogło ma ktoś jeszcze jakiś pomysł??

Ja miałem problem z nowym Hamachi 2 pod windows 7, za to wcześniejsza wersja 1 działa bez zarzutu. Wystarczy wyłączyć sieć w trakcie instalacji i przed jej włączeniem wyłączyć opcję autoaktualizacji w Hamachi tak żeby została wersja 1. Z tego co zauważyłem to w wersji 2 sterownik do wirtualnej karty sieciowej nie pasuje do windows 7. Tak jest przynajmniej u mnie.

Zresetujcie oboje ustawienia hamachi (Start --> Uruchom --> %appdata% --> Usuń folder hamachi przy wyłączonym hamachi). Po tym podłączcie się do sieci, uzyskacie nowe IP.

Zróbcie tak oboje byście mieli takie same przynajmniej dwa pierwsze człony adresu IP. Jak dalej nie będzie działać, zapytaj na polskim forum hamachi.