Windows 7 i HTC WINDOWS PHONE 8s

Cześć !

Na dniach kupiłam nowy telefon: HTC WINDOWS PHONE 8s. Niestety mój laptop go nie widzi. Zainstalowałam oprogramowanie Windows Phone, nic… nic… Telefon i laptop nie reagują… Telefon się “ładuje”.

Co robić ?!

http://www.windowsphone.com/pl-pl/how-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop pobierz i zainstaluj.

Niestety, nie pomaga. program nie widzi telefonu.

Podłącz telefon wejdź w manager urządzeń(prawy na komputerze i właściwości następnie po lewej stronie na górze będzie link do niego) i zobacz czy pokazuje Ci telefon lub jakieś nie rozpoznane urządzenie.

Nic takiego mi nie pokazuje. ;c :?

Podłącz do innego portu USB.

nie pomaga nadal.

Odpal menadżer zadań, wtedy podłącz telefon i zobacz czy lista się odświeży (charakterystycznie mrugnie, jeżeli to zrobi to będziesz wiedzieć że to na pewno to)

Nic nie mrugneło, nic sie nie odświeżylo… nicc… Nie wiem już co robić. Alee udany zakup. :frowning:

Spróbuj na innym kablu i innym komputerze jak nie pomoże to chyba serwis.

a czy przywrócenie ustawien fabrycznych może cos pomóc ?

Trochę poczytałem na zagranicznych stronach i widzę że problem pojawia się często, dotyczy głównie HTC, nie widziałem nic związanego z Nokia.

Jeden gość pisał że zrobił reset fabryczny i nie pomogło.

IMO> Problem jest w sterowniku, z jakiegoś powodu system nie instaluje drivera USB, co ciekawe w przypadku Win Phone 8 to nie jest jakiś specjalny driver, tylko zwykły kontroler USB.

Inny gość pisał że zmiana kabla USB pomogła.

Jeżeli to nie rozwiąże problemu to kontaktuj się z HTC Polska, na ich stronach jest podany nr.tel. niech myślą za Ciebie, zapłaciłeś to masz prawo do wsparcia technicznego :wink:

Ok, przywrócenie ustawień fabrycznych spowodowało tylko to iż uruchamia mi sie eksplorator windows i moge cos wrzucic na telefon… Nie współpracuje on jednak nadal z żadnym typowym programem zune etc.