Windows 7 i niemoznosc zainstalowania drukaki dell aio 922

po zainstalowqaniu windowsa 7 nie potrafie zmusic mojeje drukarki do pracy tzn teoretycznie drukaka jest zainstalowana i komputer ja widzi jednak przychodzi do drukowania niestty wyskakuje jakis blad ze cos nie tak z ustawieniami czy cus prosze o pomoc

zrob screna pc to “prt sc” a na lapkach fn + prt sc

ps: ja swoja drukarke hp podlaczam i nie instaluje zadnych sterownikow w 7 i dobrze dziala

lostcosmonaut ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://pobierz.pl/sterowniki/windows/dr … all-in-one - pobierz sterowniki na system VISTA . VISTA i 7 maja to samo jądro systemu ,powinno pasować. Mam WIN 7 i też muszę nieraz instalować jakiś programik który optymalnie został napisany dla WIN VISTA. :lol: :lol: :lol:

i jak do tej pory - zawsze działa…

Ja również miałem problem z drukarką, ale Canona. Drukarka choć była zainstalowana to i tak była w trybie offline i nie można było rozpocząć wydruku. Problem okazał się w kablu. Możliwe, że gdzieś w środku musiał ułamać się jeden z kabelków. Jeśli instalacja sterowników nie pomoże to kup sobie kabel, kosztuje parę złotych.