Windows 7 i Nowe GG - Źle wyświetla treść rozmowy

Otóż problem wygląda następująco:

Włączam GG, wybieram kontakt do którego chcę pisać, Piszę, naciskam ENTER i nic, znowu enter i znowu i nic. potem naciskam guzik ustawień w oknie rozmowy i Nagle widzę że wysłałem do kolegi tę samą wiadomość tyle razy ile wcisnąłem ENTER. Jak kolega coś napisze także nic nie widzę (ale słyszę dźwięk) i dopiero gdy nacisnę ten guzik coś widać… Dodatkowo gdy nowa rozmowa przychodzi klikam w ta chmurkę to znowu nic nie widzę a w dodatku chmurka dłuższy czas tam pozostaje. Czasem tylko robi się tak że mogę normalnie pisać.

Co ja mam robić, dlaczego tak ??

P.S

GG Pro działa bardzo dobrze ale jest płatne.

U mnie na Windows 7 Nowe GG działa bez problemu,więc to nie jest wina aplikacji. Postaraj się odinstalować obecne GG i przeczyścić rejestr.Później zainstaluj jeszcze raz,może wystąpił jakiś błąd podczas instalacji.

Niekoniecznie. Sprawdź czy korzystasz z aktualnej wersji GG. Poprzednie bety faktycznie generowały ten błąd, jednak w najnowszym (build 10273) wszystko już działa jak trzeba. Przynajmniej u mnie…

baciany , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych tagów. Poczytaj zasady nazywania tematów. Przenoszę.

Niepotrzebne treści wyleciały. Proszę trzymać się tematu.

GG najnowsze (10298) ze wszystkimi aktualizacjami, rejestr przeczyszczony, GG reinstalowane nawet kilka razy, Defragmentacja dysku w TOKU.

Próbowałem też tą wersje co podał kolega wyżej i też LIPA. Jak na razie używam AQQ bo cóż zrobić.

Czy to może być w jakimś stopniu Wina tego że Win 7 wgrałem jako Aktualizacje Visty ? Oprócz GG wszystko działa dobrze (tylko GTA IV wymagało reinstalacji).

Witam.

Baciany, to nie jest wina niekompatybilności gg z nowym systemem.

Mi ostatnio przytrafiło się to samo za równo na siódemce jak i na xp.

W każdym przypadku używałem najnowszej wersji 10298.

Problem przeszedł gdy wróciłem do poprzedniej 9453.

Na razie jest dobrze i chciałbym aby tak zostało.

W razie draki, mam również w zapasie aqq.

Pozdrawiam:)