Windows 7 i Profesor Henry 6

Witam, chciałabym zapytać, czy komuś udało się rozwiązać opisany wyżej problem. U mnie ten sam komunikat pojawia się przy próbie uruchomienia Profesor Henry Gramatyka 6.0 na komputerze z Windows 7 Professional (64-bit).

Proszę o pomoc. Nie pomaga uruchamianie jako administrator ani w trybach zgodności z Windows Vista lub XP.

Pozdrawiam

Isabelle

Odpal w trybie XP albo na jakiejś wirtualce.

Miałem podobnie z tym programem. Odpaliłem w trybie XP, to otrzymałem komunikat że prof. Henry nie może działać na maszynie wirtualnej. W końcu ruszył normalnie na Win 7 professional 64 bit. Wystarczyło po prostu przeinstalować flasha.

Uprzejmie dziękuję za odpowiedzi.

Zainstalowałam flasha wersję 10.3.181.34 - nie pomogło

Nadal nie uruchamia się również w trybach zgodności z Windows XP (Service Pack 2 lub 3) ani Windows Vista oraz Windows Vista (Service Pack 1 lub 2).

Niestety tak to już jest z starszym softem-u jednych będzie działać, u drugich nie. Widzisz, Tobie nie działa ten program na 7, mojej cioci działa w 100%, komu innemu częściowo i niestety nic na to nie poradzisz-musisz pogodzić się z tym i poszukać odpowiednika, albo zainstalować XP jako drugi os, ale z drugiej strony jak dla mnie to jest totalny bezsens instalować XP jako drugi OS tylko dlatego, że nie działa jeden program. Dla 10 programów już byłby sens…

Jasne. Dzięki

Dodane 04.07.2011 (Pn) 22:15

Dzięki pomocy serwisu programu Profesor Henry, udało się rozwiązać problem. Należy zainstalować flasha active x

Dziękuję za życzliwość i podpowiedzi

Isabelle159