Windows 7 i Profesor Henry 6


(Izabella Jasinska) #1

Witam, chciałabym zapytać, czy komuś udało się rozwiązać opisany wyżej problem. U mnie ten sam komunikat pojawia się przy próbie uruchomienia Profesor Henry Gramatyka 6.0 na komputerze z Windows 7 Professional (64-bit).

Proszę o pomoc. Nie pomaga uruchamianie jako administrator ani w trybach zgodności z Windows Vista lub XP.

Pozdrawiam

Isabelle


(DiamondBack) #2

Odpal w trybie XP albo na jakiejś wirtualce.


(Grosjean) #3

Miałem podobnie z tym programem. Odpaliłem w trybie XP, to otrzymałem komunikat że prof. Henry nie może działać na maszynie wirtualnej. W końcu ruszył normalnie na Win 7 professional 64 bit. Wystarczyło po prostu przeinstalować flasha.


(Izabella Jasinska) #4

Uprzejmie dziękuję za odpowiedzi.

Zainstalowałam flasha wersję 10.3.181.34 - nie pomogło

Nadal nie uruchamia się również w trybach zgodności z Windows XP (Service Pack 2 lub 3) ani Windows Vista oraz Windows Vista (Service Pack 1 lub 2).


(Piotrkijak) #5

Niestety tak to już jest z starszym softem-u jednych będzie działać, u drugich nie. Widzisz, Tobie nie działa ten program na 7, mojej cioci działa w 100%, komu innemu częściowo i niestety nic na to nie poradzisz-musisz pogodzić się z tym i poszukać odpowiednika, albo zainstalować XP jako drugi os, ale z drugiej strony jak dla mnie to jest totalny bezsens instalować XP jako drugi OS tylko dlatego, że nie działa jeden program. Dla 10 programów już byłby sens…


(Izabella Jasinska) #6

Jasne. Dzięki

Dodane 04.07.2011 (Pn) 22:15

Dzięki pomocy serwisu programu Profesor Henry, udało się rozwiązać problem. Należy zainstalować flasha active x

Dziękuję za życzliwość i podpowiedzi

Isabelle159