Windows 7 i Speedtouch 330

Panowie chyba wiem w czym problem. Dopóki miałem 1 GB RAM to speedtouch 330 działał poprawnie,

ale gdy zwiększyłem ilość RAM do 4 GB to zaczęły się problemy. Gdy zmniejszyłem ilość RAM do 2 GB

to modem nie wywalał blue screenu. Więc albo jest błąd w systemie Windows 7 x64, albo w sterownikach modemu

a ja próbowałem speedtouch-a 330 załączyć na x86 i nic… łączy, łączy i wywala błąd- komputer zdalny nie odpowiedział…

dwa razy mi sie zdarzyło że był net na siódemce ale te dwa razy na dwieście uruchomień systemu to żenada… chętnie zobacze jak te stery pociągną na x64…

* i może wie ktoś co i jak u mnie się dzieje na tej wersji x86?? instaluje jak na viście i instalator się zawiesza pod koniec, gdy sprawdza połączenie. klikam na MyISP, wpisuje nazwe i hasło, i komunikat- komputer zdalny nie odpowiedział…

Też to przerabiałem było ustawione złe VPI i VCI.

Dla net24 na lini netii jest 8.35

Dla net24 na linii Neo i dla samej Neo jest 0.35.

Jak się coś odwrotnie ustawi to właśnie takie są objawy.

Witam, mam win 7 64 bit, neostrada działa poprawnie skonfigurowana pppa, 0,35(modem thomson 330) ale tylko wtedy kiedy sterowniki od karty graficznej to te ktore zainstaluje windows czyli microsoftu, jezeli zainstaluje nowe nvidi, odrazu bsod z kodem błędu 0xa. Niewiem czy to wina nvidii, windowsa czy modemu? ktos wie jak temu zaradzić?

a u mnie nie działa. Błąd raczej sterownika, bo nie mam opcji połączenia telefonicznego, ale sukces bo obie diody na modemie się palą.

instalowałem ten (http://www.tp.pl/b/binaries_big/SpeedTo … _Vista.exe).

Witam,

Mam 64x win7 i speedtouch 330, który jest wręcz przeze mnie przeklęty.

Instaluje wszystko ładnie pokolei łączy się z netem, reset kompa = Blue Screen…

Próbowałem już na wszystkie sposoby, przełączałem usługę “Speedtouch 330 Manager” na ręczną tak jak kazali na innych forach, ale jaki jest w tym sens jeżeli komp włączy się normalnie, nie połączy się z netem do póki nie włączysz usługi, a gdy włączysz to BS.

Teraz pytanie podstawowe: Udało się komuś uporać z tym problemem ?

Witajcie!

Aż mi się wierzyć nie chce że musicie tak kombinować z tym speedtouchem. :frowning:

Ja posiadam winde 7 32bitowa,modem speedtoucha 330 czarnego(czyli tego z którym każdy ma problem) internet od netii na kablach netii

I wszystko chula “piknie” :slight_smile:

A teraz opisuje co i jak zrobiłem :

1.Zainstalowałem oryginalne stery z płytki cd która dostałem od netii

2.Podłączyłem modem (Wykryty Prawidłowo)

3.Wprowadziłem nazwe użytkownika i hasełko w SpeedTouch Dial-upie i wszystko działa :slight_smile:


Jak coś to piszcie dam skriny z instalacja krok po kroku