Windows 7 Internet Bezprzewodowy

Witam, posiadam laptopa firmy Acer. Dzisiaj ponownie vista podniosła mi ciśnienie wiec zainstalowałem drugiego windowsa (7). Problem w tym że mam internet bezprzewodowy i na viscie działa on bezproblemowo a na 7 wcale nie działa… na Windows Vista normalnie się łączy z siecią BEZ ŻADNEGO HASŁA a na windows 7 jak się próbuje połączyć z siecią I NET 1.88 każę mi podać hasło… Czasem wpuszcza jak wpisze w haśle jakieś głupoty ale pisze “Sieć niezidentyfikowana brak dostępu do internetu”. POMOCY

Raz wpisane hasło zostaje już zapamiętane i nie trzeba go więcej wpisywać.

Jak nie pamiętasz tego hasła, to możesz sprawdzić w ustawieniach routera lub z poziomu Visty można je zobaczyć.

Ale jak je zobaczyć ? (Gdzie wejść) Dokładnie to u mojego kolegi jest ten problem…

Nie wiem jak w Viście, ale w Windows 7 można odczytać w ustawieniach karty sieciowej.

[start]=>[Panel sterowania]=>[Centrum sieci i udostęniania]=>[Zarządzanie sieciami bezprzewodowymi]=>PPM na wybraną sieć=>[WŁAŚCIWOŚCI]=>zakładka [ZABEZPIECZENIA] i tam masz taki mały kwadracik obok którego jest napis: “Pokaż znaki”. Jak to klikniesz to zobaczysz hasło do sieci.

Tak jest w Windowsie 7, w Viście nie wiem (myślę, że podobnie).