Windows 7 is loading files

Witam

Mam problem. Gdy uruchamiam komputer po ukazaniu się okna biosu wyświetla się ekran(taki jak przy bootowaniu płyty z windowsem) “Windows is loading files” po czym uruchamia się windows start-up repair. Trwa ten proces 10sec a następnie wyskakuje błąd (z opcją don’t send i wyślij do microsoftu) A gdy wezmę opcje zaawansowane to tam zamiast mieć kilka opcji takich przywracanie systemu czy memory diagnostic to mam tylko startup repair. Restartowałem BIOS, wkładałem płytę z windowsem ale nic to nie dało. System jest dopieru co po instalacji. Od jakiegoś miesiąca mam podobne problem z kompem. Prosze o pomoc

Przyczyną może być uszkodzony dysk, ale ekspertem nie jestem.

Zrób reinstalkę i przy wyborze metody formatowania wybierz “pełne”, byle nie szybkie, czy jakoś tak.

Właśnie w tym problem ze nie da się reinstalować.

Po bootowaniu wyskakuje to samo czyli start-up repair

Wyskakuje potem raport błędów ale tego jest zbyt dużo by porobić zdjęcia.

Odpal np, live ubuntu z płyty cd (lub usb jak ci wygodniej) i sformatuj dysk programem do zarządzania dyskami na ntfs, i później spróbuj winde.

Jeżeli to nie pomoże. To spróbuj jeszcze innych narzędzi z ubunt-a do diagnozy i naprawy dysków.

Zanim Windows rozpocznie ładowanie, wciśnij F8, aby uzyskać dostęp do planszy wyboru systemu.

image_id: 4865

Używasz normalnej płyty Windows czy jakiegoś recovery? Przejrzyj początek tego tematu: przeglad-metod-naprawy-problemow-uruchamianiem-windows-t497796.html

Reperacja nakładkowa bez utraty danych http://www.fixitpc.pl/topic/1234-repera … ty-danych/ Mogą przydać Ci się rady stąd: zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Sprawdzenie sprzętu - patrz pkt. 7: komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602

Trzymam kciuki.

Pozdrawiam.