Windows 7, jak ustawić sieć niezidentyfikowaną?

Tak jak w temacie.

Korzystałem z internetu radiowego na wi-fi. Ponieważ jednak dostawca neta mnie olewał (internet spadał z 4mb/s do nawet 0,3mb/s, a ping był po 150-400) podpiąłem się po internet przewodowy mojego ojca.

Wszystko było ok, kiedy jednak postanowiłem wrócić do internetu bezprzewodowego mam następujący problem: Moja sieć wifi jest traktowana jako niezidentyfikowana i nie mam jej przez to jak ustawić na domowa, publiczną, czy też prywatną. W dodatku, miałem również problem z ograniczonym dostępem, ale ten już rozwiązałem. (nadal nie da rady jednak korzystać z internetu)

Usuwanie 4 podkatalogów w rejestrze i restart = bez efektu

w services.msc nie mam żadnego Id_String2.6844F930_1628_4223_B5CC_5BB94B879762

Przywracałem nawet system do daty sprzed pierwszego podłączenie się pod internet przewodowy.

Więc, czy są jakieś pomysły?

Posiadam windowsa 7

grzebanie w TCP/IPv4 natomiast rozwiązało problem z ograniczonym dostępem, więc również proszę o niepodawaniu tejże możliwości.

usunąłeś profile sieci bezprzewodowych? Zazwyczaj to pomaga. Przy kolejnej próbie połączenia zapyta o hasło do WiFi i powinno wszystko działać.

Właśnie zapomniałem powiedzieć

Usuwałem już sieci, oraz konfigurowałem na nowo. Pytało o hasło, więc je podałem. Jednak po połączeniu, nadal problem z siecią niezidentyfikowaną.

Jakieś inne pomysły?