Windows 7 kilka pytań

Planuje zainstalować 7 na moim PC nie jest to coś dobrego ale chciałbym zobaczyc jak to wszytsko będzie wyglądało mój PC to coś takiego:

Płyta: MSI 645E Max2 (MS-6567), Procesor: Intel Pentium 4 2,4GHz, 1GB Ram DDR, GeForce 6200 256MB DDR2

I moje pytanie czy po instalacji bedzie działał normalnie i czy gdy bede grał w jakieś gry to bedzie mi obciążało bardziej kompa niż na XP?

Chodzi o gry typu: Battlefield, Call of Duty 4 itp. ??

Za malo ramu nawet jak na sama 7 i do tego zabytkowy juz procek wiec jesli do gier to calkiem odpusc sobie.

Stanowczo za mało ramu. Do tego systemu (jak i Visty) polecam przynajmniej 2 a najlepiej 4GB pamięci.

Obciążać będzie dużo bardziej ale system będzie chodził

na 1giga będzie ciężko z grami

Na słabszym sprzęcie odpalałem Windows 7 (Celerom M440 1,86GHz, 512 MB DDR2 RAM) i chodził nawet z Gimpem jak żyleta. W Call of Duty i MOHAAS i kilka innych gierek grałem też na tym i chodziło wszystko dobrze. Ja nie wiem skąd Wy macie tą manie na zapotrzebowanie na dużą ilość RAMu. Nawet Vista na 2GB daje radę a Windows 7 ma podobno mniejsze wymagania :slight_smile:

Pozdrawiam!

Z doswiadczenia. Tez instalowalem obydwa systemy i na slabszym i na troche mocniejszym niz wuuhacz. Odpalic sie to da, nawet poinstalowac programy ale zeby ich swobodnie uzywac na takim sprzecie na codzien to trzeba albo byc bardzo zdesperowanym albo nie miec nigdy wczesniej doczynienia z mocniejszym sprzetem.