Windows 7 - komputer sam się wyłącza

Witajcie, mam problem mam windows7 homepremium64bit, podczas robienia różnych, nisko/bardzo obciążających komputer rzeczy, np. Przeglądam internet, komputer się nagle wyłącza i od razu restartuje, ale nie chce się włączyć tzn. słychać że się uruchamia ale nie słychać tego piknięcia. (jest podpięty pod listwę, jak ją szybko włacze i wyłącze to się uruchamia) Sprawdzałem temperatury, żadna nie przekracza 40* nawet przy najwyższym obciążeniu. Co to może być? Zasilacz? Bardzo proszę o pomoc…

Przy włączaniu jest ro samo, muszę szybko właczyc wylaczyc zasilanie. Raz pochodzi kilka godzin, wcale się niw będzie wyłaczac, a raz od razu po wlaczniu gasnie.

Specyfikacja komputera:

OCZ StealthXStream 2 400W

Gigabyte ATI Radeon HD6850 1GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (ver.OC)

Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9

Amd phenom 2 quad core x4 960t

Wd caviar 500gb wd5000aakx

Msi 870s-c45 fx

Pożycz od kogoś zasilacz i będziesz mieć odpowiedź.

A kojażysz może ten problem, ja się wogóle na tym nie znam, tylko tak mi się wydaje że to zasilacz.

Też tak mi się wydaje ale pewności nie mam.

Ale to piknięcie na początku jest z plyty glownej, dlaczego ona moze nie pikac?

U mnie nie ma bo mnie denerwuje i wywaliłem speaker :slight_smile: Może uszkodzony speaker może się odłączył? Rozumiem, że piknięcie było i teraz nie ma czy nigdy nie było? Jak nigdy nie było nie znaczy, że musi być niektóre płyty nie mają “pik” na starcie.

Nie, dopiero ostatnio brakło piknięcia. Karta graficzna uruchamia się dopiero po tym wyłączeniu włączeniu, zapomniałem dopisać ze nie ma w ogóle obrazu przed piknięciem.

Sprawdź napięcia, najlepiej miernikiem, od biedy jakimś programem typu HwInfo (znajdziesz na dp)

@drunkula

Napięcia.

http://i.imgur.com/tDCqUQ4.png?1

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ostatnio 2 dni się nie wyłączał, ale jak dzis sie raz wylaczyl to pozniej 4 razy z rzędu od razu po uruchomieniu gasł.

Wróżka wyjechała na wczasy wraca za tydzień. Masz sprawdzić komputer na innym zasilaczu nie ma innej możliwości. Jak nie zasilacz to karta graficzna itd.

Zmierzyłem napięcia -

5v - 5.17