Windows 7 Kończenie instalacji stoi

Witam. Kiedyś instalowałem bete windows 7 i miałem pewne problemy z instalacją ale poradziłem sobie z tym wgrywając nowego biosa. Od tego czasu juz mialem pare formatów i pozostałem przy Windows xp, wczoraj chciałem zainstalować Windows 7 (nie bete) ale pojawiły sie problemy… Wszystko ładnie idzie do momentu Kończenie instalacji i staje… kropki dalej mrugają myszka wszystko chodzi żaden błąd nie wyskakuje ale nic sie nie przetwarza i nie idzie dalej. Próbowałem juz chyba wszystkiego co ludzie pisali na innych forach np. instalacja z 1 kością ram, przy odłączonych urządzeniach usb i tunerem tv. Nawet spróbowałem instalacji na starszej karcie graficznej ale to także nie pomogło stale zatrzymuje sie na kończenie instalacji. W czym może tkwić problem?

Płyta głowna: Asus M2V_MX

Atholn 64 3800+ (2,4GHz)

2 GB DDR2 Kingston

Geforce 8600GT

Zasilacz: Feel 350W

Dysk 250GB sata

Może instalacja Windowsa 7 uszkodzona ?

Pisz gg 6669185

próbowałem juz na wielu płytkach win 7 i zawsze dochodzi do konczenie instalacji i dalej nie idzie :frowning:

ten proces kończenia przy normalnie przebiegającej instalacji trwa naprawdę długo. Może uzbrój się w cierpliwość.

czekałem chyba max z godzine… a ile tak średnio trwa? kiedyś jak instalowałem win 7 to nie trwało tak długo

Kup zatem oryginał, a nie męczysz się z niepewnymi piratami…

na oryginale też sprawdzalem i nie działa :stuck_out_tongue:

Dodane 28.02.2011 (Pn) 17:11

Udało mi sie zainstalować Windowsa :smiley: zmieniłem ustawienia w biosie z Serial ATA IDE Controller - SATA zminiłem na RAID i z JMicron Controller Mode z IDE zmieniłem na AHCI i wszystko sie pięknie zainstalowało :slight_smile: