Windows 7 Laptop - Brak dostępnych połączeń

Zrobie tak i dam znac

Przypomniałem sobie, że Informatyk kiedyś wymieniał mi parę części do laptopa i zostawił od siebie sterowniki głęboko w folderach, zrobił tak zwany „Play of the Game” ponieważ te sterowniki działały, i teraz internet mi hula. Wasabi i Signomi mają rację, moge mieć wirusa, gdy wpinałem pendriva czy telefon zeby zainstalować sterowniki to nie wyskakiwały te urządzenia żebym mógł w nie „wejść”
Mam założyc nowy temat ze skróconą historią i załączonymi logami FRST? Czy ciągnać tu dalej?
Wczoraj jeszcze przed tym problemem skanowałem komputer programem Microsoft Security Essentials, wykrylo 20 wirusow w rejestrze i usuneło (szybkie skanowanie zrobiłem, pełne zajełoby mi około 2 godziny) czy to możliwe że te wirusy chciały się zemścić?

Raczej bardziej prawdopodobne, że posypały CI się jakies pliki systemowe. Tak, możesz założyć temat w Bezpieczeństwie z logami i pobawić się z iJuliuszem, choć ja bym zaorał i postawił 10. :wink:

Większe aktualizacje systemu Windows 10 bardzo często powodują niezgodność zainstalowanych już w systemie sterowników z nową kompilacją. Jeśli system wydaje się funkcjonować normalnie, to trzeba przeinstalować sterowniki do platformy i wszystko wróci do normy. Ja bym tu jeszcze nie panikował i poszukał driverów do tego Windows 7.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.