Windows 7 - logowanie zatrzymuje się na ekranie powitalnym

Cześć, od jakiegoś czasu mam dziwny problem z systemem, wystąpił on nagle dosłownie z dnia na dzień. Nic w tedy nie było instalowane, ani aktualizowane. Po prostu wieczorem wyłączyłem komputer rano już miałem problem z zalogowaniem i tak do dziś.

 

O ile próbowałem szukać rozwiązania na internecie i znajdowałem prawie identyczny problem jak mój to niestety ro prawie robi taką różnicę, że żadne rady nie działają.

 

Może ktoś jeszcze miał podobny problem do mojego lub coś podpowie bo ja już poza formatem nie mam innych pomysłów.

 

Problem wygląda pospolicie czyli po włączeniu systemu wpisuje hasło i mam  napis Welcome i tak bez końca. Pomaga jedynie twardy reset i ponowna próba licząc na to że tym razem uda mi się zalogować. Hasło oczywiście wpisuję w 100% poprawnie, gdy wpiszę błędne mam od razu o tym informację.

Problem wygląda tak jak w tysiącach innych tematów i artykułów, ale zauważyłem że jeśli przed podaniem poprawnego hasła wpiszę kilka razy błędne to w 90% mam udaną próbę logowania. Gdy poprawne hasło podaję od razu to szansa na zalogowanie może wynosi z 10%.

 

Gdy zorientowałem się że podanie poprawnego hasła po kilkukrotnym wpisaniu błędnego prawie gwarantuje mi udane zalogowanie do systemu to zbaraniałem do reszty.

Tworzyłeś nowe konto?

Nie z tego powodu dlaczego nie zrobiłem jeszcze formata, czyli nie chce mi się konfigurować ponownie programów których używam i przenosić ustawień wszystkiego.