Windows 7 menu Start -> Akcesoria angielskie nazwy programów

Na PC jest zainstalowany Windows 7 x64 w wersji PL

Nazwy wszystkich programów w menu Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria (jest Accessories) są w języku angielskim.

Reszta systemu jest prawidłowo po polsku.

Jak przywrócić nazwy programów w języku polskim?

Dodam, że ostatnio na tym systemie był używany CCleaner z rozszerzeniem CCEnhancer

przywracanie systemu ?? ale prościej kliknij prawym na accessories i wybierz zmień nazwę ;P.

ostatni punkt przywracania mam z nazwani angielskimi

co jest ciekawe jak włączę jakiś program to na liście najczęściej używanych programów jest już nazwa po polsku… :smiley:

U mnie dokładnie to samo- dopiero to zauważyłem :o

Accessories-calculator- ale jak sie go uruchomi to pisze już kalkulator #-o

są też starsze punkty…

wszystkie inne mam usunięte

Dodane 03.10.2010 (N) 15:38

używałeś może CCleaner z rozszerzeniem CCEnhancer?

Używam go od dłuższego czasu, tylko dopiero teraz to zauważyłem. A ostatnio testowałem też system ninja.

ja też używałem System Ninja

teraz który to program namieszał? #-o

Stawiał bym na ninje, w drugim skanie chciał usuwać pliki z folderu winsxs a tam chyba lepiej nie grzebać.

Dokładnie, bo system przy starcie powita Cię bsodem, albo WU nie będzie działać… :smiley:

A ja właśnie dziś rano usunąłem stare punkty przywracania =D> .

Ale aż takie uciążliwe to to nie jest więc ok ( jeśli gdzieś nie ma lepszej niespodzianki) :smiley: .

W Menu Start prawy klik na Akcesoria/Accessories > Eksploruj wszystkich użytkowników i może ręczna zmiana nazwy skrótów i nazwy folderu.

Tylko co spowodowało tę zmianę (czy to system ninja), a jeśli tak to co musiał usunąć :?: :?:

marsellus wallace , na Vista też czasem zmieniają się nazwy folderów na angielskie ,zwróć uwagę że lokalizacje folderów też są w wersji angielskiej np wejdź w folder Komputer > Dysk lokalny C > Użytkownicy > Twoje Konto > Kontakty i kliknij na pasku adresu i zmieni się na C:\Users\TwojeKonto\Contacts. Co jest przyczyną zmiany - nie mam pojęcia, może usunięcie jakiegoś pliku desktop.ini :?: