Windows 7 muli po instalacji

Witam

Dwa dni temu sformaotwałem kompuer, miałem Viste a teraz mam Windows 7. Wszystko działa dopóki nie włacze kilku programów na raz wtedy wszsystko sie strasznie muli i tnie (przy Viscie przy tych samych programach było wsszystko ok)

Pobrałem sterowniki do mojej karty graficznej ale bez efektu.

W manegerze zadań nie wykryłem jakichs dodatkowych programów zrzerających pamięc

Prosze o pomoc

Cóż za rozrzutność…

Nie wystarczą sterowniki do karty graficznej. Najbardziej przydaje się sterownik do czipsetu. Nawet jeśli 7 wrzuciła jakieś swoje, domyślne sterowniki.

Sprawdź jeszcze w menedżerze urządzeń, czy jakieś podzespoły są w ogóle nierozpoznane (żółty wykrzyknik).

Na początek przydaje się wymuszenie Windows Update (z Panelu sterowania), i zainstalowanie aktualizacji opcjonalnych, gdyż tam znajdują się aktualizacje sterowników. Jeśli wybrałeś domyślnie, że Windows Update ma aktualizować system tylko w poprawki bezpieczeństwa, to sterowniki same się nie zainstalują.

Sprawdziłem menager urządzeń i tylko ikona mojego laptopa ma żółty wykrzyknik. Kliknałem prawym na ikone laptopa oraz wybrałem opcje “rozwiazywanie problemów”-Niestety przy próbie wyszukania brakującego sterownika wyświetla się komunikat "urządzenie nieznane urządzenie nie ma sterownika i takich 5 komunikatów.

Zainstalowałem z panelu sterowania wszsytkie mozliwe aktualizacje również opcjonalne -niestety dalej na ikonie laptopa widnieje żółty wykrzyknik i niestety nie ma zadnej poprawy

Byłbym wdzieczny i czekam na dalsze pomysły

Co? Możesz zarzucić screenshotem, bo nie wiem o co chodzi?

Menedżer urządzeń, w sensie Panel sterowania-System-Menedżer urządzeń. gdzie tam może być ikonka laptopa?

Jaki to laptop? Dokładne oznaczenie.

Jeśli masz jakiś wykrzyknik, klikasz dwukrotnie na to urządzenie, zakładka “szczegóły”. Rozwijasz Właściwość i z listy rozwijalnej podświetlasz “Identyfikator sprzętu”. Będziesz miał do wklejenia do google ciągi symboli, po których odnajdziesz jaki to sprzęt.

Z automatu się nie naprawi, bo gdyby istniało rozwiązania problemu w micro$ofcie, to by nie istniał ten problem.

Ok zainstalowałem wszsytkie sterowniki już nigdzie nie ma zadnego wykrzyknika :)-jeden problem rozwiazany:)

Tylko dalej gdy włacze kilka programów na raz to mi muli kompa :frowning: -one naprawde nie zrzeraja az tyle pamieciu zeby go tak muliło -na Viscie nic takiego mi sie nie działo

Mój komputer Hp pavilion dv 5 11-70 ew

Procesor Intel® Core 2 Duo CPU P8400 2,26 GHz

RAM 4,0 GB

Karta graficzna Nvidia GeForce 9600M GT

Dodane 18.06.2011 (So) 21:58

Ok wydaje mi sie ze teraz wszsystko działa :slight_smile:

Dzieki za pomoc sam niedoszedł bym w życiu co trzeba bylo zrobić.

pozdro