Windows 7 na Acer Aspire 7730g

Czy ktoś próbował instalować W 7 na tym lapku ? Piszcie co i jak :slight_smile: jak tam sprawa z sterownikami ?

Sprawdź sobie tym, dostępność sterowników pod Twój sprzęt. Mi ładnie powiedział prawdę, że do karty TV, dźwiękowej i graficznej będę musiał sterowniki dociągnąć przez WU po instalacji. Co prawda ja już to wiedziałem bo dawno W7 u mnie już stało :wink:

Dzięki :wink: tak naprawde laptop nie jest mój bo ja mam desktop’a . Niewiesz czy kumpel nie straci gwarancji gdyby poknocił coś przy instalacji ? Bo pewnie da automatycznie i sformatuje mu wszystko XD

Pierwsze słyszę o utracie gwarancji za zmianę systemu operacyjnego, w końcu to Twój komputer (czy kolegi) i masz prawo wyboru systemu operacyjnego, co najwyżej może być tak, że nie udzielają pomocy technicznej tyczącej laptopa gdy zainstalowany jest inny system niż był oryginalnie przy sprzedaży, natomiast gdyby już miało dojść kiedyś do oddania laptopa na gwarancji bo coś by się tam zepsuło (odpukać) to zawsze można wgrać z powrotem poprzedni system, który był z laptopem co by “nie płakali”. Jednakże trochę już żyję i nie jedne cuda i głupoty widziałem powymyślane więc najlepiej było by zajrzeć do gwarancji :wink:

No wiem życie bywa różne :wink: