Windows 7 na acer aspire

Witam serdecznie. Mam problemy z windowsem 7 64BIT Built 7000 na acer aspire. U siebie na acer extensa wszystko smiga jak należy. Kiedy instaluje to na aspire migają jakieś dziwne kreski po monitorze(jakby nie bylo sterowników karty graficznej) a internetu brak. Gdyby jeszcze chociaż internet był mógłbym automatycznie wyszukać pozostałe sterowniki z pozycji windowsa. W win xp internet był po zainstalowaniu tzw sterowników LAN. Tutaj te stery nie działają. Proszę o pomoc

adrien22 , to jest wersja beta tego systemu! Więc nie masz co liczyć na sterowniki do tej siecówki. Możesz też spróbować tych sterów od visty.

Możesz też spróbować tych sterów od visty.

I co mu to da skoro Windows 7 przewiduje całkiem inną budowę sterowników.

Po co instalujesz system do którego nie ma sterowników?? Dodatkowo to beta i posiada błędy które mogą ci uszkodzić pliki na dysku z tym systemem.

PaPuX , niby przewiduje, ale niektóre sterowniki od Visty, a nawet XP (!) działają na tym systemie.

Instaluje a to dlatego, że u siebie go wypróbowałem i jestem z niego zadowolony. Jeśli masz na myśli ten śmieszny błąd windowsa który rzekomo uszkadza pliki mp3 to powiem, że mnie to nie dotyczy. Jedna mp3 nie została zniszczona także nie narzekam. Temat nie nazwałem ,odradźcie mi instalacje windows 7’’ tylko ,windows 7 na acer aspier’’ Liczyłem głównie na tych którzy posiadają tego typu komputer i coś udało im się z tym zrobić żeby wszystko sprawnie działało tak jak to jest np u mnie na acer extensa.

No nic i tak dziekuje za posty!

Wirelles driver : http://www.croftophile.fr/pilote/atheros_v7.6.1.194.exe

Card Reader: http://www.staukclan.co.uk/upload/AA1_W … .16.01.zip

chipset driver : http://www.laptopvideo2go.com/forum/ind … opic=21147

Możliwe że chipset driver pomoże, ale nic nie gwarantuje bo ten system nie jest jeszcze do użytku.

Ostatnio czytałem albo na wp.pl, albo na gazeta.pl. Że Microsoft wypuścił nowe sterowniki do Windowsa 7, być może gdy pobierzesz je wszystko zacznie działać :slight_smile:

adrien22 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif