Windows 7 na innym komputerze

Miałem komputer z systemem Windows7 wersja OEM z płytą instalacyjną , ten komputer został skasowany - chciałem zamontować system na innym komputerze ( ostatecznie jest legalny i mój) niestety nie mogę go zarejestrować , nie przyjmuje klucza , który był już użyty w tamtym komputerze … jak to można zrobić , jak zarejestrować ,aby nie stracić legalności systemu ?

Nie można, Twój klucz został już “zużyty” i legalnie nie możesz już tego obejść.

Wersja OEM jest przypisana do danego urządzenia bez prawa przenoszenia na inny komputer

Klucz jest przypisany do mobo, a jak wymieniasz mobo i klucz nie chce działać to dzwonisz do nich że stara mobo się zwaliła i w serwisie dali ci nową więc teraz wyciągnij wnioski co robić i działaj

Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie sugeruj nielegalnych rozwiązań. Licencja jest przypisana do całej konfiguracji komputera a nie tylko do samej płyty głównej. Co mu da zadzwonienie do MS i zbajerowanie konsultanta skoro takie rozwiązanie jest nielegalne, bo w jego przypadku NIE MIAŁO MIEJSCA i nie jest w stanie tego udowodnić podczas kontroli?

:roll:

Razem z komputerem skasowany został klucz aktywacyjny twojego win 7 oem. Wszelkie zabiegi reaktywowania go są nielegalne, przepadło :frowning:

… Bardzo dziękuję , mówi się trudno !!