Windows 7 na laptopie

Portal , to sobie zainstaluj…

Ale później nie pisz postów typu “nie działają mi programy lub jakieś gry…”

Czy u innych też działały od razu klawisze specjalne ? Moze wypowie sie jakis posiadacz laptopa FSC . Standardowo na lapku mam xp (nie ma sterownikow do visty) ale po zainstalowaniu Visty klawisze specjalne dzialaly (po pierwszej instalacji visty , po reinstalacji chyba cos inaczej robilem i nie dzialaja :P) . Myslicie ze beda u mnie dzialaly na 7? Laptop to Amilo L1310G .

ja mam lapka Hp pavilion 6860 - zainstalowalem Windows 7 i jedynie co mi nie zainstalowal sterownikow to do czytnika linii papilarnych ( zainstalowlaem recznie sciagajac driver ze strony HP). A tak poinstalowal mi wszystko ( kamere, dotykowe przyciski, czytnik kart, toupatch, pilot …) az sie zdwiwilem ze mial do wszystkiego sterowniki ( dwa sterowniki sciagnal z windows update) Dla porownania Visty musial kupe steronikow instalowac :frowning:

Odrazu powiem ze bardzo ladnie , plynnie chodzi , jest naprawde bardzo szybki. Dopuki nie bedzie sprawial jakis tam klopotow ( zawieszanie, bledy itp) to bede na nim pracowal. No i zajmouje mniej miejsca na dysku - Vista ze wszystki moimi programi zajmowala 16GB - windows 7 zajmuje tylko 10GB

Na laptopie z mojego podpisu wszystko działało od razu po instalacji.

EDIT: Chociaż, teraz mi się przypomniało, że dźwięku nie było. Ale stery do Visty działały. Poza tym już na pewno wszystko śmigało.

Etam, ja jade na w7 od 7 grudnia 24/7 i nie ma zadnych problemow… gram, ogladam filmy itp…

Wszystkie stery sie same zainstalowaly, chodzi super szybko, vista trzy 7 to totalna padaka :shock:

Do tej pory nie mialem zadnego BSOD

U mnie wszystko śmiga oprócz przycisków specjalnych

Program w fazie Beta jest gotowym zdaniem twórców, spełniającym wymagania funkcjonalne produktem, przekazanym potencjalnym użytkownikom do testów.

Gmail nie nadaje się do użytku? A jest w fazie Beta chyba od 4 lat. ;]

a po za tym po niedudanej Viscie jednak ms musi cos dobrego pokazac - no i pokazal dobrze dopracowana beta 1 Windowsa 7

Jestem zaszokowany roznica pomiedzy vista a 7 . Od wlaczenia komputera do calkowitego zaladowania visty (ze mozna bylo w miare dobrze pracowac na lapie) mijalo z 3min a teraz ok. 1 !!

Pamiętaj że zależy to głównie od ilości uruchomionych programów oraz aplikacji w autostarcie.

Oczywiście że jest pewnie masz niezainstalowane sterowniki od karty graficznej. Poszukaj odpowiednich i wrzuć.

Juz dziala Aero :stuck_out_tongue: . Byly zainstalowane ale cos nie dzialalo , po restarcie juz dziala :smiley: .