Windows 7 na laptopie

Witam

czy ktos probowalm instalowac Windowsa 7 na laptopie ? ( szczegolnie mi chodzi o laptopy Hp pavilion). czy nie bylo problemow ze sterownikami itp, jak dziala itp.

Witam

Wyszła już oficjalna wersja beta ?

Klik

Klik

Portal , radzę Ci nie instalować narazie tego systemu ponieważ jest on w fazie betam a Ty nawet chcesz sterowniki do niego…

Poczekaj na finalną wersję lub zostań przy jakimś finalnym systemie.

Sterowniki pobiera sam (u mnie pobrał na desktopie - do dźwiękówki, monitora [:D] i grafiki)

Instalowałem na: Gericom Hummer - Pentium IV 2,3Ghz, 1GB i grafika zintegrowana. Aero nie miał ale chodził bardzo przyzwoicie :slight_smile: (lepiej od XP)

Nie widzę żadnych przeciwwskazań ze względu na sterowniki, podchodzą te od od Viśty.

ja mam Win7 zainstalowanego na HP Compaq nx7400 ey508es. Nie miałem najmniejszego problemu ze sterownikami. Wszystkie zainstalowały się samoczynnie do wszystkich urządzeń. Wszystko działa bez najmniejszego zarzutu.

nie musiales sciagac ze strony HP sterownikow ? windows update mial do wszystkich urzadzen ?

Portal ,

no przecież kolega wyraźnie napisał , że wszystko samo się mu zainstalowało, jak nie przez windows update, to system ma wbudowane sterowniki do urządzeń :wink:

Ale widać że wielu zapomniało że jest to BETA, czyli nie nadaje się do normalnego użytkowania.

Jeśli chcesz zobaczyć jak ten system działa, to polecam instalacje na VirtualBox, lub jakieś innej maszynie wirtualnej.

Hmmmm powiedz mi gdzie jest napisane że beta nie nadaje się się do normalnego użytkowania ??

Przykład:

przez długi okres czasu Skype istniał tylko w wersji beta a korzystało z niego setki tysięcy osób na całym świecie pomimo tego że nie była to wersja finalna.

To że jest to beta ogranicza użytkownika programu do tego że producent nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie softu i tyle.

zgadza sie - szybciej jakis maly programik w wersji beta rozwali system i bedzie potrzebny formacik niz sam system w wersji beta padnie (mowa o 7 ktora jest chwalona)

A pytalem sie dlatego ze laptopiki HP ( a takze innych firm ) maja duzo roznych urzadzen w sobie (dotykowe klawisze , pilot, czytnik kart, kamerke, linie papilarne itp) do ktorych Ms moze nie miec sterownikow a te z Hp moga byc niekompatybilne

Poza tym, to chyba normalne - jeśli program jest w cyklu BETA, ma dużo błędów, a tym samym nie nadaje się do normalnego użytku.

zanim nie wyjdzie beta 2 to nie mow ile beta 1 ma bledow bo sam Ms tego nie wie - bo moze okazac sie ze tylko kilka :slight_smile:

Nie mozna mowic ile co ma bledow dopuki nie porowna sie tego do wzorca - w tym przypadku wersji RTM , beta 2 A tak po za tym to wersja RTM Visty miala duzo bledow ktore byly i sa nadal latane :slight_smile:

Trudno nazwać laptopa prywatnego usera produkcyjną stacją roboczą. Jeżeli mu to odpowiada korzysta z systemu na własną odpowiedzialność i tyle. I może być stabilniejszy od “finalnej” Viśty.

nie bez powodu M$ nazwał tą fazę sytemu Betą. :roll:

Poza tym o czym my w ogóle mówimy, przecież ten system nie został jeszcze publicznie wydany.

jak to nie zostal , oczywiscie ze zostal :slight_smile: tylko Ms zapomnial o tym publicznie powiadomic :slight_smile: , jest bardzo zapracowany :slight_smile:

Bete mam na laptopie od 4 dni wg. mnie 7 to poezja chodzi szybcij od XP, IE8 śmiga dwa razy szybciej od Firefoxa :shock: co do sterowników to na XP jak i na Viscie nie działały mi przyciski specjalne na 7 śmigają bez żadnych instalacji system zanlazł wszystko sam, w sumie to żadnego sterownika nie instalowałem ręcznie. :lol:

wracając do tematu. Również instalowałem 7 na laptopie - wprawdzie na Dellu D520 i również nie miałem najmniejszych problemów ze sterownikami. A system pracuje bardzo ładnie i stabilnie.

po waszych wypowiedziach slinka mi leci aby na swoim Hp pavilonku zainstalwoac win 7 :slight_smile:

Jak tam chcesz, ja Ci tylko dobrze radze, czekać do publicznego wydania BETY( bo w tej z torrentu to nie wiadomo co się kryje) i instalować na maszynie wirtualnej, bezpieczniejszego rozwiązania nie widzę.