Windows 7 na laptopie?

teraz mam Viste, chciałem ją wywalić i zainstalować XP, ale mogę mieć problem ze sterownikami itd. Może więc zainstalować 7? czytałem, że beta stabilna jest…

Nie instalujcie sevena! Zaraz będzie płacz i lament, że nie ma sterowników czy też coś na nim nie działa :x

Poczekajcie na finala i wtedy działajcie ;]

PS. Używanie innych buildów niż 7000 to piractwo :evil:

Wszystkie sterowniki, które działały na Windows Vista, działają na Windows 7.

Używanie innych buildów niż 7000 to nie piractwo - jeśli zaliczasz się do grona beta testerów systemu Windows 7.

angielski mi pasuje :slight_smile: ale zainstalować na Viście (tzn. format dysku i świeży system 7) czy obok, i będzie przy uruchomieniu możliwość wyboru??

Lepiej obok na nowej partycji. Będzie mozliwość wyboru.

Viste lepiej sobie zostawić dopuki win7 nie wyjdzie oficjalnie.

ja mam xp na jednej partycji

na drugiej sevena i śmiga bez problemu

ja się przerzuciłem całkowicie na W7 na laptopie (dell d620) i jeśli chodzi o sterowniki to wszystko znalazł od razu - znajomy poprzez WU znalazł wszystko na swoim Asusie (nie pamiętam dokładnego modelu).

Jeśli chodzi o wydajność to dużo lepiej i ogólnie jakiś taki bardziej przyjazny. Narazie nie mam z nim absolutnie problemów.

Jeśli chcesz to miłym do testów elementem jest zainstalowanie go na dysku VHD - czyli na wirtualnym dysku - minimalnie mniejsza wydajność dysku twardego ale z usunięciem go później nie ma żadnych problemów.

niestety piractwo bo MS udostępnił publicznie tylko wersje 7000 reszta build’ów to wycieki i jeżeli nie jesteś oficjalnym testerem używać nie możesz

witam

niewiedzialem gdzie napisac ja troche z innej beczki…

zainstalowalem 7 na swoim laptopiku nie ma w zasadzie problemow z niczym az do czasu gdy probowalem podlaczyc adapter wifi (posiadam liveboxa z neotrady) problem wynika z tego iz poprostu go nie wykrywa… probowalem zainstalowac sterowniki od visty nic jednak nie dalo… obecnie mam podlaczonego neta przez kabel enthernet dziala bez zarzutu … czy narazie jestem skazany na takie polaczanie do czasu az nie wyjdzie wlasciwe 7 i tp bedzie mialo w ofercie sterowniki adaptera do 7?

jaką masz kartę sieciową/ kartę wifi ??

Tak a pewnie większość to wycieki kontrolowane, bo inaczej już by były krzyki i blokady …

802.11b/g Wireless LAN

Co ty opowiadasz za dyrdymały, akurat seven np. u mnie na laptopie to 5 minut i wszystkie sterowniki zainstalowane, bez szukania i tylko z 1 restartem, wszystko chodzi stabilnie. Ehh nie rozumiem po co tacy ludzie się wypowiadają w ogóle. Nie znasz, nie oceniaj, nie doradzaj, nie mądrzyj sie!

1984 , ta może u Ciebie, ale przejrzyj sobie ten dział o Windows 7 to wtedy zobaczysz…

Radzę poczekać na finala,a nie instalować jakieś bety ;]

Łukasz14 , masz w zupełności rację.

zack22 , jeżeli tak Cię ciągnie do Win7, to zainstaluj go w maszynie wirtualnej…

Zrób tak podziel sobie na partycję i zainstaluj na którejś Windows 7. Ja mam na drógiej partycji Windows 7 i nie jest wcale dużo wydajniejszy od Visty, poczytaj w sieci jak zoptymalizować Visie a będzie ci szybko działać.

a nikt nie probuje sposobu instalacji W7 na vhd? to jest dobre do testow - usuniecie go to kwestia kilku minut pozniej…

A ja mam Windowsa Xp na c a Windowsa 7 na d i wszystko działa mi normalnie i powiem jeszcze coś wiecej czasu przesiaduje na 7 niz na xp… Mam lapa Acera Extensa 5220 Intel Celoeron 2,2 Ghz 1 GB Ram dysk hitach 120 GB i karta graficzną Mobile Intel® 965 Express Chipset Family 356 MB dzielone dynamicznie

Szkoda czasu na bawienie się w 2 - 3 lub więcej systemów na dysku. Windows 7 jako główny i wio do przodu :wink:

o co to za zabawa pierwszy partycja 20 GB (Windows 7) druga partycja 20 GB (Windows XP) i trzecia 110 GB (gry filmy itp) dysk 150 GB i jakoś wszystko ładnie śmiga :smiley: