Windows 7 na Toshiba Satellite L300?

Witam, mam pewne pytanie. Otóż zastanawiam się nad przesiadką z XP na 7, ale nie znam się za bardzo na zagwozdkach technicznych więc nie wiem czy mi się to opłaci, ponieważ nie chce, aby komputer mi się zacinał przy każdym włączonym programie :wink: A więc posiadam średniego takiego laptopa firmy Toshiba, a dokładnie Satellite L300 i chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się zamienić wysłużonego xp na 7 na takowym sprzęcie, którego parametry prezentują się następująco:

Procesor: Intel® Pentium® Dual CPU T3200 @ 2.00GHz, 1995 MHz

RAM: 2939 MB DDR2 (800 MHz)

Grafika: Intel® | Mobile Intel® GMA 4500M (niestety zintegrowana)

Jak widać nie jest to jakaś rakieta :wink: Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam :wink:

Pójdzie,byle by były sterowniki…

Popieram przedmówcę, jeśli są sterowniki dla twojego modelu to powinno być wszystko ok.

Są, są ja mam takeigo lapka, z trochę lepsza konfiruracją, ale tez L300, i sterowniki są, co więcej jest Toshiba Upgrade.

Na Twoim laptopie windows 7 będzie zachowywać się bardzo dobrze. Sterowniki nie są wielkim problemem, większość jest dostępna przez aktualizacje automatyczne. W razie problemów ze znalezieniem sterowników pisz na forum :wink:

Ze sterownikami nie będzie problemu :slight_smile:

http://ce.computers.toshiba-europe.com/ … service=CE

Tu masz wszystkie dostępne sterowniki - w związku z czym nie będzie żadnych problemów

Witam.

Mam windowsa 7 i nie mogę zainstalować sterowników do klawiatury (nie działa mi klawiz FN), który na XP działał. Czy siódemka potrzebuje innych sterowników?

Przeglądałem stronę, którą umieścił Blasckcross, ale nie mam pojęcia który to sterownik.

Pomoże ktoś?

Z góry dziękuję.

Dodane 24.05.2010 (Pn) 13:26

ponawiam

Oczywiście - przecież to inny system :slight_smile:

A sterownik do klawisza FN to Hot Key Utility :slight_smile:

P.s. nie “podłączaj” się pod cudze tematy :wink: