Windows 7 na Vortalu

Panowie czyż nie za dużo o tym systemie piszecie ? jako ze jestem stałym czytelnikiem, trochę zaczyna to “denerwować” jedno i to samo w kółko ;/

dajcie coś nowego :wink:

xulu , trochę luzu :stuck_out_tongue:

o ubuntu? bodajże też tyle newsów “sadzili” nie tak dawno i też ktoś coś o tym wspomniał na forum :stuck_out_tongue:

Jak nie przeczytasz o 7 na DP to na innym portalu trafisz na jakiegoś newsa o 7 :lol:

Taki już urok branży, że co nowego to sporo szumu w okół tego :wink:

Chociaż też mi ta 7 bokiem wychodzi :stuck_out_tongue:

Edit:

Byle skórki Vortalu nie zrobili na styl 7 tak jak z Vistą, to już by było za dużo :stuck_out_tongue:

PS: nie zdziwił bym się jakby zaraz padła taka propozycja o styl 7 :smiley: :wink:

Nie przeginaj, zdecydowanie więcej newsów jest ostatnio o MACu.

Nawet jeśli (co mi jest obojętne) to co Ci to przeszkadza? Ktoś każe Ci ją ustawiać?

Po pierwsze: piszemy o tym, co jest aktualnie wydawane. Piszemy o nowościach w świecie oprogramowania, a aktualnie wiele informacji spływa właśnie na temat Windows 7. Można nie lubić MS’a, można nie lubić Windows’a, ale nie można negować nowości na temat tego systemu. Czemu niby mamy mniej pisać? Jest cała masa newsów odnośnie otwartego oprogramowania, również - jak już ktoś zauważył - pojawia się co raz więcej newsów na tematy związane z produktami przeznaczonymi na Mac’a.

a ja za to bym bardzo chcał by by była bo najbardziej niecierpie tej domyślnej niebieskiej a najbardziej lubie czarną :slight_smile:

no to jeszcze chyba do 2010 trzeba czekać na to wydanie :wink:

Jasne ze dobrze piszecie i nie mailem zamiaru tu w jakimś stopni negować, tylko zastanawia mnie jedna sprawa, czy nie warto wstrzymać się kilka dni (godzin) i napisać o tym wszystkim w jednym ‘newsie’, niż pisać “news pod newsem”

btw: na forum -post pod postem nie jest mile widziany :stuck_out_tongue:

Xulu żeby news był newsem a nie zwyczajną notką na jakiś tam temat, musi się ukazać praktycznie zaraz albo przynajmniej w tym samym dniu po podaniu go przez źródła do publicznej wiadomości. I jak Cię proszę nie szukaj więcej dziury w całym, bo powoli staje się to nudne :stuck_out_tongue:

Może ja źle widzę, ale… tam nie ma moich 2 postów :>

fiesta , pamiętaj o Tym ze w tym miejscu możemy wymienić zdanie na ten temat :wink:

To ze jestem dla ciebie zawsze nudny, to już inna sprawa, ale mam nadzieje ze możemy wymienić kilka zdań w tym dziale ;)…

tomick , nie o to chodziło :wink: albo się źle wyraziłem (jak zawsze), albo mnie źle zrozumiałeś :stuck_out_tongue:

po prostu -"Robta co Chceta " :wink:

To wyjaśnij

News - to samo mówi za siebie, że ma być świeże, nowe.

Na forum nie wstawiamy newsów, tylko zwykłe posty, na boardzie panują inne reguły, co jasne.