Windows 7 nie bootuje się - wiesza się za logo Windows

Witajcie,

dzsiaj włączyłem kompa i pomimo wielu prób nie mogę uruchomić Windowsa w trybie Normalnym. Komputer wyświetla Logo Windows a następnie jest tylko czarny ekran i tak w nieskączoność. Tryb Awaryjny natomiast działa bez zarzutu no ale przecież przez niego nie będę pracował na codzień bo nie do tego on śłuży. Proszę o pomoc, wczoraj jeszcze wszystko było okej ale pamiętam że Avast się prosił o restart po aktualizacji programu, czy to mogło mieć wpływ na zaistniałą sytuację

Pozdrawiam

W takim razie spróbuj odinstalować avasta w trybie awaryjnym.

uninstal Avasta w trybie avaryjnym, i ewentualnie możesz przeskanować kompa jakimś antywirusem w trybie awaryjnym, jeżeli nie bedziesz mogl nic zainstalować, spróbuj skanery internetowe. Najpierw jednak sprobuj wgrac Kaspersky Internet Security i nim przeskanuj kompa. :slight_smile:

Dzięki, problem rozwiązany… aż przyznać mi się jest głupio ale okazało się że problem tkwił w kablu HDMI który był podłączony do komputera i transmitował obraz na mój drugi monitor który był wyłączony więc nie wiedziałem że taka jest sytuacja. Po odłączeniu HDMI wszystko powróciło do normy.

pozdrawiam serdecznie…