Windows 7 nie chcę się włączyć

Witam, mam mały problem z moim kompem mianowicie, komp nie chce zastartować. Podczas włączenia zatrzymuje się na logo windowsa “Trwa uruchamianie systemu windows” i na tym się kończy, dalej nie pójdzie. Lampka od pracy komputera cały czas świeci ale to nic nie zmienia. Próbowałem już paru rozwiązań ale nic nie dają.

Uruchomienie z plytki zawiesza sie na “Przygotowanie instlatora?” jakoś (zaraz bo wyborze języka instalacji). Samsung Recovery solution też sie nie chce odpalić, zatrzymuje się na ładowaniu (Please wait…) Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić. Parametry kompa:

-Samsung RF 511-S08pl

  • win7 home premium

  • intel core i5 2450m

  • navidia gt540m

  • 6gb ram

  • 1TB dysk 5400obr/min

Z Góry dzięki za pomoc

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym/z obsługą sieci (wciśnij kilka razy F8 po włączeniu laptopa).

Wtaw link do screena (całe okno programu) z CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]).

Nie chce się włączyć nawet w trybie awaryjnym. Właśnie przeszło dalej przywracanie całkowite systemu z Recovery solution ale podczas instalacji windowsa przywiesił się przy ustawieniu godziny i daty…

Już jakieś `10 min na tym stoi, nie wiem czy go resetować czy dalej czekać.

Dodane 24.09.2013 (Wt) 9:44

Myślę, że to może być jakieś mechaniczne uszkodzenie a nie oprogramowania, gdyż komputer podczas instalacji windowsa przechodzi przez kolejne kroki ale bardzo powoli. Instalacja windowsa zajęła około 1 dnia. Wszystko trwa strasznie długo. Nawet da się uruchomić komputer ale na każda reakcje trzeba czekać bardzo długo 10-30 min.

Wie ktoś czym to może być spowodowane?

Dodane 24.09.2013 (Wt) 11:51

https://www.dropbox.com/s/dndjkzgdnllny1o/dysk1.png

https://www.dropbox.com/s/pbm0vyd1te96xl7/dysk2.png

Screeny z CrystalDysk