Windows 7 nie chce zainstalować service packa

Witam

Udało mi się w końcu zainstalować mojego windowsa z pendrive, tylko teraz wystąpił inny problem. Mianowicie nie mogę w żaden sposób zainstalować Service Packa 1, Windows Update nie chce zacząć pobierać (cały czas widnieje 0% pobierania), a wersja manualna ze strony windows przy próbie instalacji utyka w połowie instalacji i kompletnie nie chce ruszyć dalej. Udało się zainstalować większość aktualizacji, poza tą jedną.
Na komputerze nie jest zainstalowane nic poza Chrome, Windows nie jest jeszcze nawet aktywowany (miałem to zamiar zrobić po zainstalowaniu wszystkich sterowników, tych zaś nie mogę zainstalować bo wymagają service packa 1 do instalacji)

Untitled

Dokładnie w tym momencie instalacja ustaje i nie chce iść dalej

Pobierz cały sp1 z tej strony WU i instaluj offline http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB976932
Po kliknięciu w Pobierz, pobieraj zaznaczony

Musisz pozwolić na tej stronie na wyskakujące okienka.

Windows 7 Pro 64bit, exe pobrane ze strony Ms, cały plik ISO również pobierałem jednak nie da się go zamontować na pendrive, a z tego co widziałem pojedynczy instalator to po prostu wyodrębniony plik z całej paczki.
Screen jest z tego właśnie instalatora offline który w połowie się zatrzymuje i nie chce iść dalej, zarówno na safe modzie jak i normalnym systemie.
Aktualizacje mam wszystkie które Windows Update zasugerował, aktywacja systemu również nie pomogła.

To jest dokładnie ten sam instalator tylko że na innym hostingu

Po ok. 5 godzinach włączonego instalatora w trybie bezpiecznym w końcu zaskoczył i dokończył instalację, temat nieważny

1 polubienie