Windows 7 nie do uruchomienia po zainstalowaniu XP

Witam!

Z góry mówię, że wypróbowałem wiele rozwiązań znalezionych w necie, umiem korzystać z google’a - niestety nic nie pomogło, dlatego zwracam się o pomoc do Was.

Otóż mam dysk twardy 500gb podzielony na 4 partycje - 2 z danymi, jedna z Windowsem 7 i jedna z Windowsem XP zainstalowanym na partycji, gdzie wczoraj jeszcze była Vista. Instalacja XP bezproblemowo, wszystko super z jednym “ale” - nijak nie idzie się dostać do “siódemki”. Bawiąc się EasyBCD doszedłem do stanu, gdzie po uruchomieniu kompa mam do wyboru XP i 7. Po wybraniu XP system ładuje się normalnie, niestety po wybraniu siódemki widzę czarny ekran z migającym kursorem w lewym górnym rogu. Moja pierwsza reakcja - fixmbr! Jednakże konsola odzyskiwania zdała się na nic, EasyBCD też wydaje się być bezradne :frowning:

Proszę o pomoc, WeepingShore.

WeepingShore ,

Zapoznaj się z - tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Masz płytę instalacyjną 7-ki.Użyj jej z opcją napraw system.Zobacz jeszcze ten temat http://windows7forum.pl/jak-naprawic-bo … -4005.html