Windows 7 nie instaluje sterowników z WU

Witam, od niedawna mam mam problem z niektórymi urządzeniami podpinanymi do komputera. Konkretnie chodzi o wszelkie pamięci masowe takie jak penki, czy karty w telefonie. Windows 7 nie instaluje w ogóle sterowników z Windows Update, pomimo, że robił to dzień wcześniej jak najbardziej poprawnie. Moje pendrivy to DataTraveler 2.0 oraz DT 100 G2. Oba są jak najbardziej sprawne, sprawdzałem na innych komputerach. (a także na tym samych komputerze tylko pod Debianem). Wyskakuje taki błąd w device managerze:

“Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28) Nie został wybrany sterownik dla zestawu lub elementu informacji o urządzeniu.” Nie ma możliwości przywrócenia starszego sterownika.

Niestety, nie znalazłem odpowiedzi jak pozbyć się tego błędu. Format by najprawdopodobniej pomógł, jednak nie wydaje mi się, by było to aż tak potrzebne.

Być może to jakaś usługa za to odpowiedzialna jest wyłączona…

Proszę o pomoc, pozdrawiam!

Skoro dzień wcześniej wszystko działało poprawnie to użyj funkcji Przywracania systemu i przywróć stan systemu z dnia, w którym wszystko było OK.

Niestety, nie korzystam z f. przywracania sytemu. Robię obraz dysku co 3 dni, niestety, nie przywrócę tego.