Windows 7 nie przyjmuje kodu

Witam,

z tym zjawiskiem spotkałem się po raz pierwszy.

Miałem zainstalowany Windows 7 po angielsku, ale chciałem wrócić do XP po polsku, więc zformatowałem dysk przy pomocy płytki z Win 7 (tuż przed instalacją).

Niestety Windows XP coś nie może się zainstalować, bo nie mam zrobionych Partycji (tak mi się wydaje). W poprzednim kroku nie było takiej opcji.

Gdy ponownie chce wrócić do Win 7 - kod nie zostaje przyjęty - więc nie mam pojęcia dlaczego. Na pewno jest dobry.

Kiedyś gdy miałem stacje dyskietek, to fdisk’iem dużo się zrobiło.

Jak teraz mogę ustanowić partycje na laptopie mając tylko DVD z Win 7 i Win XP.

Proszę o radę.

Karrol

to ze niemasz partycji to nie wina bo zawsze jest partycja c jak ich nie masz pertycje robisz jak chcesz miec kilka i zapisywac zdjecia dane itp naprzyklab na d e lub wiecej jak sustem trzeba robic od nowa a zformatyj plytka xp i na niej masz mozliwosc zrobienia sibie partycji tylko czytaj uwaznie wczasie instalacji

Dodane 17.12.2010 (Pt) 11:59

*************************

Witam,

mam oryginalne windowsy.

Instaluje Win 7 i potem na koncowym etapie przy podaniu kodu pisze, że nie prawidłowy. Jak to możliwe? Czy jest jakaś możliwość blokowania, że nie da się zainstalować.

Aktywowałem go 2 tygodnie wcześniej jak zainstalowałem właśnie tego Win7 na tym samym laptopie. Teraz ponownie się nie da na tym samym komputerze. czemu?

Próbowałem uruchomić instalacje z plytki XP, ale piszę że nie ma na czym zainstalować i mam tylko opcje zeby skonczyc instalacje.

Nie wiem co dalej.

Proszę o pomoc. Może trzeba coś wcisnąć na poczaku aby uruchomić tryb CMD.

Karrol

Zainstaluj jeszcze raz

Ok, sprobuje bez podawania kodu.

Laptop miał Win XP preinstalowanego. Potem format i wrzucilem W7 Eng, chciałem jednak po polsku, wiec znow chcialem zainstalowac XP, ale sie nie dalo. Format i znow probuje z W7, ale problem z kodem sie pojawil.

Planuje spolszczyc W7 poprzez Windows Anytime Upgrade, bo mam W7 Professional i upgradowac do Ultimate, ciekawe ile by to kosztowalo, bo tylko w Ultimate mozna zmienic jezyk na polski.

Co proponujesz?

Karrol