Windows 7 nie widzi dysku

Witam!

Mam problem z laptopem Acer 6930g. To wszystko zaczęło się od tego że chciałem wrzucić 7, doszedłem do wyboru partycji było ich tam 4. 2 ukryte serwisowe a 2 moje 1 C system no i 2 D, wskazałem C partycję z systemem ale wyskoczył mi komunikat że windows nie wykrył partycji systemowej i nie może załadować windowsa wiec usunołem partycje w celu przypisania ja na nowo ale jak wcisnołem usuń to mi znikła całkiem i nie wiem jak ją znaleźć może jakoś w biosie coś można ustawić czy ktoś może wie jak to zrobić. Proszę o pomoc

Nic w biosie, musisz sformatować tą partycję bo teraz jest to nieprzypisane, puste miejsce na dysku. Jeżeli na tej partycji co ją usunąłeś była tablica partycji to zniknęły wszystkie partycje z dysku. Jeżeli nie były ci do niczego potrzebne te partycje to postępuj tak jakbyś włożył do lapka nowy, czysty dysk. Jeżeli chcesz odzyskać wszystkie partycje razem z danymi, które na nich się znajdowały to musisz użyć jakiegoś programu, który je znajdzie i zamontuje z powrotem. Ja używam do tego Paragon Partition manager 11 ale to nie jedyna opcja.

już mam udało się zainstalować windows 7 wszedłem w test pamięci zrobił 10 testów i ponownie zaczołem instalację tam już były te moje 2 dyski, wybrałem 1 i jest zainstalowany ale po instalacji nie widzi windows 7 drugiego dysku. Jak go znaleźć

Zainteresuj się programem EasyBCD.

Jeżeli nie potrzebujesz koniecznie danych, które tam były to po prostu utwórz tam partycję i sformatuj ją.

Prawy klik na ikonie mój komputer i wybierz Zarządzaj, potem przejdź na Zarządzanie dyskami.