Windows 7 nie widzi tabletu

Witajcie, z góry przepraszam jeśli to nie ten dział, ale szczerze mówiąc nie wiem gdzie to umieścić, do rzeczy:

Tablet Vordon 7" na Androidzie 4.0.4 po podłączeniu przez USB do kompa nie jest widoczny w Mój Komputer, w tablecie są 3 opcje do wyboru jako co chcę go podłączyć mianowicie: urządzenie multimedialne (MTP) - w tym wypadku w ogóle nic się nie dzieje gdy podłącze go, Aparat (PTP) - w tym wypadku wykrywa go chyba dobrze, i w oknie Mój Komputer wyskakuje ikonka Aparatu Cyfrowego i wtedy mogę wejść w dysk żeby coś wrzucić, ale wydaje mi się ze to nie tak powinno działać… 3 opcja to USB large storage - po której wybraniu wyskakują 2 ikonki pendriva w Mój Komputer, lecz w żaden z nich nie mogę wejść… w menedżerze urządzeń są widoczne żółte trójkąciki (Android, MTP) oto screen:

11236813045232982128_thumb.jpg

rozumiem że nie ma zainstalowanych sterowników od Androida których system sam znaleźć nie może i ja też nie mogę tego coś ogarnąć ;/ z MTP już sobie poradziłem, i pytanie tyczy się czy żeby on był wykrywany jako dysk typu pendrive to musi być zainstalowany ten sterownik od androida czy jak? bo zaczyna mnie irytować już to że nie mogę nic wrzucić na niego, bo przez opcje aparatu też coś szfankuje on, POMOCY!

tu masz stery do urządzenia android

ftp://drivers:drivers@ftp.modecom.pl/EN … ki_usb.rar

Ogólnie wszystkie dane powinny być widoczne bez jakichkolwiek sterowników wiec może masz coś w systemie nie tak.

zainstaluj stery i zobacz czy coś dało.

tak sterwoniki te pomogly, dziekuje bardzo! ;]