Windows 7 nie włącza się

Witam.

Mam problem wrociłem właśnie z tygodniowego wyjazdu i system windows nie chce sie uruchmić (przed wyjazdem wszystko działało). Zatrzymuje się na: “Trwa uruchamianie systemu windows”. Kiedy resetuje komputer jest dostepna opcja naprawy. Naprawa trwa bardzo długo póżniej komputer udaję sie włączyć ale po zalogowaniu na konto najmniejsza akcja np włączenie menu start zawiesza komputer i kiedy resetuje go ponownie wszystko zaczyna się od nowa( zacina sie przy:" trwa uruchamianie itp…) Nie wiem co jest nie tak jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc będe bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Witaj.

 

Podaj konfigurację sprzętu.

Podzespoły takie jak procesor, kartę graficzną, RAM, ZASILACZ

 

Czy posiadasz płytę z systemem operacyjnym?

Jeżeli tak, to czy wykonywałeś już naprawę systemu?

procesor : AMD Athlon II X2 245 2900MHz

karta graficzna: Radeon HD 4890

RAM: 4 GB DDR3

zasilacz: cheftec GPS-500AB A

 

Poszukiwałem płyty z systemem operacyjnym niestety nie udało się znaleźć. Czy jest cos co mógłbym zrobic bez niej? Próbowałem włączyć komputer w trybie awaryjnym pojawia się: Ładownie plików systemu windows, ładowanie zatrzymuje się na \windows\system32\DRIVERS\CLASSPNP.sys

Sprawdzałeś F8 - Ostatnio znana dobra konfiguracja ?

Tak przy ostatniej dobrej konfiguracji otwiera się (tak jak po naprawie)  ale znowu najmniejsza akcja zawiesza komputer.

 

civiril080  proszę zapoznać się z tym poradnikiem:

 

http://forum.dobreprogramy.pl/forum-29/ogloszenie-2-poradnik-zakładania-i-edycji-tematu/

 

a następnie zmienić tytuł wątku na konkretny.

 

Zignorowanie prośby będzie  skutkować usunięciem topica z forum.

Spróbuj użyć przywracania systemu. Jak to nie pomoże, to przydałoby się sprawdzić stan dysku twardego.

Obajwy są dla mnie jednoznaczne.

Masz dosyć rozległe uszkodzenia plików.

 

Albo trafiłeś na bardzo niesforną infekcję, albo Twój dysk traci gdzieś sektory, co powoduje notoryczne uszkodzenie plików systemu.

 

Wykonaj sprawdzanie dysku programem MHDD w wersji LiveCD i zamieść rezultaty.