Windows 7 nie wykrywa drugiego dysku NTFS

Witam…mam problem gdyż zainstalowałem czysty system na jednym dysku, ale po instalacji w ogóle nie widać drugiego dysku… w ogóle nie ma go na liście systemów…bootując sobie Ubuntu 10.10 dysk jest spokojnie wykrywany i są na nim wszystkie moje pliki(ponad 300GB) problem tkwi pewnie w tym, ze formatowałem ten dysk pod linuxem właśnie ale na pewno jest NTFS(tak mi pisze w GParted) i nadal pod windowsem wcale nie jest wykrywany, w ogóle go nie ma…a pod linuxem wszystko jest ok…i teraz mam problem jak zrobić, żeby windows wykrywał ten dysk i widział na nim wszystkie pliki?

W Zarządzanie Komputerem / Dysk sprawdź czy ta partycja której nie widać w Windows, nie ma literki przypisanej :wink:

Tak…na pewno o to chodzi juz kojarze…tylko jak ja przypisac? Wlasnie jestem w tym ubuntu…tylko teraz cos sie porobilo ze jak proboje odpalic gparted to pluje mi sie ze chce haslo normalnie nerwy zaraz strace…jak dodac ta literke bo to na pewno o to chodzi.

@

Już nie ważne…dopiero skapowalem ze to pod windowsem mozna zrobic…dzieki dziala.temat do zamkniecia.