Windows 7 nie wykrywa kamerki internetowej

Witam,

mam problem z wykrywaniem kamerki internetowej przez Windows 7 64. Nie wyświetla mi jej obecności nawet pomimo tego, iż sterowniki są zainstalowane, a programy typu Skype bez problemu ją obsługują.

Posiadam notebooka Asus X53S z procesorem Intel Core i7 2670QM, 6 GB ram DDR3, nVidia geForce 610m, płyta główna ASUSTeK K53SD.

Poszukaj sterowników na http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl, jeżeli nie znasz dokładnego modelu laptopa to może pod spodem na naklejkach będzie podany dokładny model.

Naciśnij logo Windows + R >>> w okno Uruchamianie wpisz devmgmt.msc i kliknij OK >>> otworzy się Menedżer urządzeń >>> czy są jakieś pozycje z pytajnikiem albo pozycje ze strzałką w dół (oznacza, że urządzenie jest wyłączone). Czy występuje gałąź “Urządzenia do obrazowania”? Możesz wybrać prawy przycisk myszy na kamerkę i opcja Aktualizuj albo poszukać sterowników do kamerki w Windows Update: pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515 nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364

Czy Skype i inne programy wykrywają kamerkę? Gdzie kamerka nie jest wykrywana?

Pozdrawiam.

Problem rozwiązany, znalazłem program polecany przez Asus - po chwili szukania ale się udało. To LIfeFrame 3.

Dziękuję za próby pomocy!